Přejít na obsah

Voda pod palubkou


Pekys

Doporučené příspěvky

čus lidi, naposledy když jsem byl u myčky, kde mi nejdřív opláchli auto wapem, pak jsem projel klasicky myčkou a po odjezdu z myčky mi z pod palubky začala týct voda. Kapalo to u spolujezdce u nohou u středový konzole. Nevim jestli přímo z výdechu nebo od větráku. Nevíte čím by to mohlo být? Jediný co mě napadlo je, že tím tlakem z wapu se voda dostala až do kabiny, kde vytekla. To by se ale stát nemělo. Dík za každou radu.

Taky když navštívím myčku, tak po odjezdu se někde drží voda a při zatáčení se to pěkně přelejvá ze strany na stranu. To je konstrukční chyba nebo kde se to tam drží? Případně jde tomu nějak zamezit. Díky.

Jinak Fabka je 1,4 16V elegance, r.v. 2001.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno. Zdárně jsem po dlouhé době projel myčkou a je sucho. Byly to zadělaný odvodňvací kanálky, přesněji ucpaný listím. To způsobovalo i to, že se mi tam po vyjetí z myčky přelejvala voda z jedný strany na druhou podle zatáčení. Cena za vyčištění v ofiko servisu 45kč :D za nějaký držáky, který museli odříznout. Paráda. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno. Zdárně jsem po dlouhé době projel myčkou a je sucho. Byly to zadělaný odvodňvací kanálky, přesněji ucpaný listím. To způsobovalo i to, že se mi tam po vyjetí z myčky přelejvala voda z jedný strany na druhou podle zatáčení. Cena za vyčištění v ofiko servisu 45kč :D za nějaký držáky, který museli odříznout. Paráda. Díky za radu.

To nie su držiaky ale pravdepodobne tie čudliky čo zacvakuju plast pod oknom apod stieračmi nedaju sa vybrať iba odrezať a dať nove.

Tak hlupo vyriešeny priestor pod stieračmi ako ma FABIA sa len tak lahko nevidi. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno. Zdárně jsem po dlouhé době projel myčkou a je sucho. Byly to zadělaný odvodňvací kanálky, přesněji ucpaný listím. To způsobovalo i to, že se mi tam po vyjetí z myčky přelejvala voda z jedný strany na druhou podle zatáčení. Cena za vyčištění v ofiko servisu 45kč :D za nějaký držáky, který museli odříznout. Paráda. Díky za radu.

-_--_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...