Přejít na obsah

Fabia 2 - německá vs česká verze


Emppu

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

Mám de facto od výroby svoji opečovávanou F2 Combi 1.4 16V z roku 2008. Nedávno jsem však měl možnost jet úplně stejným autem dovezeným z Německa.

 

Motor je identický (BXW), naprosto stejná výbava, dokonce i rok výroby je tentýž. Překvapilo mne však, že svezení tou německou F2 bylo značně odlišné. Auto je výrazně tišší ( i oproti mé domácí Fabii, která je dodatečně částečně odhlučněná) a přišlo mi, že má na jízdu mnohem komfortnější podvozek - navzdory tomu, že jsou na ní origo kola R16.

 

Můj dotaz je jednoduchý - je možné, že ve verzi pro německý trh došlo oproti domácímu modelu k nějakým vylepšením, zejména v oblasti podvozku či odhlučnění? Čekal bych, minimálně v prvních letech výroby, že půjde prakticky o totožné auto. Zdá se mi to, nebo Němec prostě zase dostal něco lepšího?

Díky :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...