Přejít na obsah

Vaše vzdělání?


Kokeš

Doporučené příspěvky

VŠ - UPce FCHT KOCH

???? Nějaká chemicko-technologická?

Universita Pardubice, Fakulta Chemicko-Technologická, Katedra Organické Chemie

Kurnik jsem ani nevěděl, že v Pardubicích je univerzita. No když ale může být i Liberci tak už asi všude. No blahopřeju, po gymplu jsem se chtěl organikou zabývat, ale tvrdá škola života mě pak uvedla na zcela jinou dráhu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VŠ - UPce FCHT KOCH

???? Nějaká chemicko-technologická?

Universita Pardubice, Fakulta Chemicko-Technologická, Katedra Organické Chemie

Kurnik jsem ani nevěděl, že v Pardubicích je univerzita. No když ale může být i Liberci tak už asi všude. No blahopřeju, po gymplu jsem se chtěl organikou zabývat, ale tvrdá škola života mě pak uvedla na zcela jinou dráhu :-)

No to seš teda dobrej, Univerzita Pardubice je docela velká a s dobrým jménem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VŠ - UPce FCHT KOCH

???? Nějaká chemicko-technologická?

Universita Pardubice, Fakulta Chemicko-Technologická, Katedra Organické Chemie

Kurnik jsem ani nevěděl, že v Pardubicích je univerzita. No když ale může být i Liberci tak už asi všude. No blahopřeju, po gymplu jsem se chtěl organikou zabývat, ale tvrdá škola života mě pak uvedla na zcela jinou dráhu :-)

No to seš teda dobrej, Univerzita Pardubice je docela velká a s dobrým jménem :D

Hmm no nějak jsem o ni neslyšel... To ale neznamená, že nemůže mít dobré jméno... Když už si libujeme v těch zkratkách tak ESF MU a PrF MU. Hmm, jenže tyhle šifry jsou poměrně snadno dešifrovatelné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridavam se k tem, kteri neslyseli o univerzite v Pardubicich. ...ja vim ze se tam dela pernik, ale univerzita? :)

Jinak Mgr. - Fakulta informatiky MU.

a dost dlouho a dost velká a jen tam je třeba fakulta dopravní (myslím asi že bude i v Plzni), která byla v Žilině za federace pro čechy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridavam se k tem, kteri neslyseli o univerzite v Pardubicich. ...ja vim ze se tam dela pernik, ale univerzita? :)

Jinak Mgr. - Fakulta informatiky MU.

a dost dlouho a dost velká a jen tam je třeba fakulta dopravní (myslím asi že bude i v Plzni), která byla v Žilině za federace pro čechy

jj, Dopravní Fakulta Jana Pernera :D Jinak také:

fakulta chemicko technologická

fakulta ekonomicko správní

fakulta filozofická

fakulta restaurování

fakulta zdravotnických studií

ústav elektrotechniky a informatiky

katedra tělovýchovy a sportu

K 31.10.2006 8.622 studentů. V současné době probíhá výstavba nového univerzitního kampusu Fakulty chemicko technologické za 1 miliardu CZK, která je zároveň nejstarší, vznikla počátkem 50tých let 20. století. V posledních 20 letech zažívá universita mohutný rozvoj. V příštích letech je plánován vznik obřího technologického parku v průmyslové zóně za Pardubicemi, kde by měly vznikat přímým propojením university s průmyslem nové technologie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po 4. letém koketování na TUL FS Katedra slévání a svařování jsme se v září se školou na rok rozloučili...... dáváme si od sebe vzájemě odpočinek :D

jinak SPŠ MB strojní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...