Přejít na obsah

Vaše vzdělání?


Kokeš

Doporučené příspěvky

stejne to neni o vzdelani, je spousta lidi, ktery sou sotva vyuceny a jsou v zivote stastnejsi, sikovnejsi a mnohdy i chytrejsi, nez nekteri inzenyri, doktori, architekti, etc....tot muj nazor! :)

Svatá pravda, ale někde, třeba ve státní správě, není bumážka, není nic... :angry:

presne tak, mas pravdu! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne musis mit chut se vzdelavat sam i bez bumazky a potkat nadrizene, kterym nejde o nejaky podepsany kus papiru, ale chteji videt vysledky prace a podle toho Te hodnoti.

jo, ale nejdřív se tam nějak musíš dostat, abys měl co předvádět... a k tomu je ta bumážka moc dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacal jsem jako delnik, jak se rika od piky. To byla moje nejvetsi skola. Ted nemluvim o VCHZ, ale o mem nynejsim (v poradi druhem zamestnani). A nakonec to dopada tak, ze vedouci reknou: "Je tu zadost o exkurzi z CVUT, tady nikdo tak schopny neni, tak je to na tobe." Dnes jsem s nimi stravil 3,5h. Jen to oceneni je odmena, moji praci za me nikdo neudela.

Asi jsem "stara" skola, ale tak to je. Ani nebudu psat, jak dlouho tam jiz pracuji. Fraze INVENTAR je skoro na dennim poradku.

Vic sem psat nechci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacal jsem jako delnik, jak se rika od piky. To byla moje nejvetsi skola. Ted nemluvim o VCHZ, ale o mem nynejsim (v poradi druhem zamestnani). A nakonec to dopada tak, ze vedouci reknou: "Je tu zadost o exkurzi z CVUT, tady nikdo tak schopny neni, tak je to na tobe." Dnes jsem s nimi stravil 3,5h. Jen to oceneni je odmena, moji praci za me nikdo neudela.

Asi jsem "stara" skola, ale tak to je. Ani nebudu psat, jak dlouho tam jiz pracuji. Fraze INVENTAR je skoro na dennim poradku.

Vic sem psat nechci...

zas to není úplně nej pobejvat na jednom fleku moc dlouho. Řekl bych, že tak po 5-6 letech nejpozději to chce změnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 3 měsíce později...

Ja se pridam za tyden :p ale jinak je to

Handelsakademie mit Informationstechnologie (IT-BHAK Gmünd - Niederösterreich) - obchodni akademie se zamerenim na informacni technologii

a dale se chysta Wirtschaftspsychologie (podniko-hospodarska psychologie) na UNI Wien od rijna...

Editováno: , autor: houmik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ISS COP Olomoucka 61 BRNO- integrovana stredni skola centrum odbrone pripravy....

operator CNC se zamerenim na programovani, serizovani, technnologii a vse co k tomu patri...od kazdeho kousek..az hokna me dala to prave orechove.... jinak jsem vyucen a sere me to ze jsem vzdal nadstavbu.... asi si to hecnu dalkove....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...