Přejít na obsah

Octavia TDi 2001


adamosio

Doporučené příspěvky

Moim zdaniem się opłaca jechać samemu do GB, tylko dobrze mieć już części i dobrego mechanika i wyjdzie OK :), Nie zrzumiałem zdania co 2 roky ...

Pozdrawiam

Polsky sice normálně rozumím, ale neumím psát polsky, tak tedy česky nebo anglicky.

Myslel jsem to tak, koupit auto tam, mít přihlášeno a pojištěno v GB , a aby se nemusela řešit STK, tak po 2 letech to auto prodat na ND a koupit zas další s čerstvou STK. jestli to tam opravdu stojí padesát, tak se to musí vyplatit.

to uz je podle me ale dosti velak kutka nemyslis? ;) ale bylo by to spoko..! :)

ee, nějak tomu nerozumím, co jsi chtěl napsat? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moim zdaniem się opłaca jechać samemu do GB, tylko dobrze mieć już części i dobrego mechanika i wyjdzie OK :), Nie zrzumiałem zdania co 2 roky ...

Pozdrawiam

Polsky sice normálně rozumím, ale neumím psát polsky, tak tedy česky nebo anglicky.

Myslel jsem to tak, koupit auto tam, mít přihlášeno a pojištěno v GB , a aby se nemusela řešit STK, tak po 2 letech to auto prodat na ND a koupit zas další s čerstvou STK. jestli to tam opravdu stojí padesát, tak se to musí vyplatit.

to uz je podle me ale dosti velak kutka nemyslis? ;) ale bylo by to spoko..! :)

ee, nějak tomu nerozumím, co jsi chtěl napsat? :huh:

jako s tim ze bys to mel prihlasene v GB a co 2 roky bys to menil se i zda velka kutka :) tak jsem to myslel.......ze nekdo trea nema prachy na takovehleho typu veci....ale to je jedno :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moim zdaniem się opłaca jechać samemu do GB, tylko dobrze mieć już części i dobrego mechanika i wyjdzie OK :), Nie zrzumiałem zdania co 2 roky ...

Pozdrawiam

Polsky sice normálně rozumím, ale neumím psát polsky, tak tedy česky nebo anglicky.

Myslel jsem to tak, koupit auto tam, mít přihlášeno a pojištěno v GB , a aby se nemusela řešit STK, tak po 2 letech to auto prodat na ND a koupit zas další s čerstvou STK. jestli to tam opravdu stojí padesát, tak se to musí vyplatit.

to uz je podle me ale dosti velak kutka nemyslis? ;) ale bylo by to spoko..! :)

ee, nějak tomu nerozumím, co jsi chtěl napsat? :huh:

jako s tim ze bys to mel prihlasene v GB a co 2 roky bys to menil se i zda velka kutka :) tak jsem to myslel.......ze nekdo trea nema prachy na takovehleho typu veci....ale to je jedno :)

co to je kutka? No vem to tak, jestli to tam opravdu vyjde na 50, 2 roky pojezdíš a za nějakých 30 prodáš na ND podle mně jako prd. Takže vlastně co dva roky investuješ +/- 20tKč, což je naprosto super, protože kdybys to kupoval tady, tak ztratíš víc.

Akorát nevím, jak se s tím volantem na pravo jezdí :D

Jen když si vemu:

motor 15

převodovka 10? ... tak si myslím, že se nepletu. Ono by se to možná na ND vyplatilo i za těch 50, ale to bys musel rozebrat. Tak mně napadá, jestli je Cosby netahá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedovedu si představit, jak by se dalo s volantem na pravé straně předjíždět. To by byla téměř jistá smrt. Když bych vykukoval třeba za náklaďákem, jestli nejede nic v protisměru, tak bych musel vjet do protisměru celou šířkou vozidla... To je jen jedna nevýhoda, další by přišla u okýnka MC Drive, popřípadě u závory na parkovišti :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomasB i Jeromo, macie rację trzeba tym pojeździć ze 2 lata sprzedać i kupić coś bez przeróbek i do przodu :)

Ile taki komplet do przekładki w Czechach może kosztować oraz przekładka?

sprobuj zagladnac do jakichs bazarov,tam gdzie maja zkasovane samochody ;) ..vrakoviste)...moze natrefisz na cos cool ;) ...

novy komplet bedzie kostoval kupa kasy....lub popatrz na jakies inzercje.tam moze cos najdzies...zycze sczescia!!

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeronymo, Díky za radu -_- , Twój pomysł jest bardzo dobry, ale nie znam takich miejsc w Czechach, jeśli możecie podrzucić jakiś namiar :), z góry serdeczne dzięki :)-_- Pozrawiam

niema za co! ;) ..a te miejsca ktore szukasz,nie mialem povodu zeby takich vyszukivac..na szczescie :)..ale kilka adresow ci tutaj zasle.moze vybierzesz...

http://www.autoland.cz/

http://www.ados.cz/znacky.php?vrakoviste=%C5%A0koda ... http://www.autodily-modletice.cz/podstranky/skoda.htm......

chyba ci jeszcze ktos moze cos poradzi ;) ...

A co v polsce,albo zkad jestes?tam nie jest jakas dobra oferta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...