Přejít na obsah

Klimatizace dodělání/předělání


veisen

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny,

na mý Oktě 99 mám místo voliče manuální teploty dodatečně dodělávaný kulatý digi přístroj s tlačítky < a > pro volbu určité teploty a tlačítko s ikonou teploměru pro zobrazení venkovní a vnitřní teploty, při přepnutí na venkovní teplotu se zobrazí ale hodnota 43°C takže mám podezření na venkovní teplotní čidlo-logicky, vnitřní teplota sedí, zbývá ho ale najít a zkontrolovat, jenže nevím kde hledat, poradíte? V tomhle topicu jsem nic nenašel a nebo jsem blbě koukal, díky za radu nováčkovi ;)

post-25959-1229356872_thumb.jpg

post-25959-1229356881_thumb.jpg

post-25959-1229356889_thumb.jpg

Editováno: , autor: Tomáš Sýkora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
No konstrukce vlastního obalu je stejná ,ale pro climatrnik musíš pozhánět servomotorky a čidla a svazek topení. Mám dojem že je levnější zajistit origo. :palec2:

no lacnejsie asi tazko,nikdo mi to neprivezie do skotska alebo to neposle,ide i o to ci je to mozne vymenit tie vnutornosti,prehodit ich

Topenie climatroniku mozem mat zadara,len je z ang.verzii,preto ta ot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...