Přejít na obsah

Plynová vzpěra kapoty


Luke288

Doporučené příspěvky

No snad to s tim lakovanim nebude takova pakarna :) Az to udelam tak to nafotim a hodim to sem.

Nafoť a hoď.. Jinak mně to lakovali profíci a paráda..

Jiříku, když do vzpěry pujdu, helfneš mi s montáží? Případně s domluvením nalakování v DC čku? :help:

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny, teď mi přišla domů ta vzpěra od Milotecu a zdá se mi, že je nějaka tuhá....zmáčknu ji vší silou, celou svou váhou (75 Kg) a stejně se celá nedovře...má to tak být? Když to budu zavírat, možná to bude lepší, ale nejsem si jistý...když jste tu vzpěru dostali, šla "zavřít" normálně ve dvou rukách?...nebo to nešlo skoro vůbec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, teď mi přišla domů ta vzpěra od Milotecu a zdá se mi, že je nějaka tuhá....zmáčknu ji vší silou, celou svou váhou (75 Kg) a stejně se celá nedovře...má to tak být? Když to budu zavírat, možná to bude lepší, ale nejsem si jistý...když jste tu vzpěru dostali, šla "zavřít" normálně ve dvou rukách?...nebo to nešlo skoro vůbec?

No mě moje síly na zavření nestačily,a proto že sem se taky bál tak sem upnul do svěráku a tam šla.... :palec2: ...Takže se nemusíš obávat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, teď mi přišla domů ta vzpěra od Milotecu a zdá se mi, že je nějaka tuhá....zmáčknu ji vší silou, celou svou váhou (75 Kg) a stejně se celá nedovře...má to tak být? Když to budu zavírat, možná to bude lepší, ale nejsem si jistý...když jste tu vzpěru dostali, šla "zavřít" normálně ve dvou rukách?...nebo to nešlo skoro vůbec?

No mě moje síly na zavření nestačily,a proto že sem se taky bál tak sem upnul do svěráku a tam šla.... :palec2: ...Takže se nemusíš obávat!

Takže se nemusím bát, že když to dám pod kapotu, že se mi to tam nějak tím tlakem "vyrve" nebo tak?...už tady totiž někdo psal, že mu to přišlo,ale že to nešlo s tím vůbec hnout...jako mně se ta vzpěra zatlačí...ale to snad tlačím váhou 80 Kg...

Editováno: , autor: Stepa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, teď mi přišla domů ta vzpěra od Milotecu a zdá se mi, že je nějaka tuhá....zmáčknu ji vší silou, celou svou váhou (75 Kg) a stejně se celá nedovře...má to tak být? Když to budu zavírat, možná to bude lepší, ale nejsem si jistý...když jste tu vzpěru dostali, šla "zavřít" normálně ve dvou rukách?...nebo to nešlo skoro vůbec?

No mě moje síly na zavření nestačily,a proto že sem se taky bál tak sem upnul do svěráku a tam šla.... :palec2: ...Takže se nemusíš obávat!

Takže se nemusím bát, že když to dám pod kapotu, že se mi to tam nějak tím tlakem "vyrve" nebo tak?...už tady totiž někdo psal, že mu to přišlo,ale že to nešlo s tím vůbec hnout...jako mně se ta vzpěra zatlačí...ale to snad tlačím váhou 80 Kg...

Já musel ještě přitlačit mám o 15 víc.... :feve::feve::feve: ........ale šlo mám sice na fabku ale myslim,že nějakej velkej rozdíl krom uchycení v tom nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já musel ještě přitlačit mám o 15 víc.... :feve::feve::feve: ........ale šlo mám sice na fabku ale myslim,že nějakej velkej rozdíl krom uchycení v tom nebude

To je v pohode, ze vam to nejde stlacit rukou atd. Ja jsem to taky zkousel a skoro nazmacknul, ale na kapote to funguje bez problemu! Musi to byt hodne tuhy, vzdyt kapota je docela tezka a se vzperou se hned nadzvedne kdyz ji otevres (odjistis)!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na té vzpěře je uvedená hodnota v N, která označuje působící sílu.. Jinak vzpěra zlobila mně, vůbec nešla stlačit, ale byl to přidřený zmetek a obratem ho Milotec vyměnil

A tobě to v tom nějak dřelo , nebo to akorát nešlo stlačit?...jako asi to bude v pořádku, neděla to žádné pazvuky...má to klasický ("plynový") zvuk, jenom se bojím, aby mi to neprorvalo kapotu , když to budu chtít zatlačit, ale to nejspíš pod tíhou kapoty půjde skoro samo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tobě to v tom nějak dřelo , nebo to akorát nešlo stlačit?...jako asi to bude v pořádku, neděla to žádné pazvuky...má to klasický ("plynový") zvuk, jenom se bojím, aby mi to neprorvalo kapotu , když to budu chtít zatlačit, ale to nejspíš pod tíhou kapoty půjde skoro samo ne?

Jo, jde to skoro samo, jen trosku zatlacis... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Takze uz to tam mam, parada....mnhem lepsi jak drat, skoda, ze jsem to nemohl dat rovnou do laku , aspon tu listu, protoze ta stribrna jinak celkem ujde....v servisu nemeli modrou Blue Race...

Já montím zítra, doufám, že konečně :)

No to je teda ostuda..čéééče Tak šup šup B)

Už je namontovaná :p Jen jsem nějak neměl žádnou volnou ruku na focení, ale musím říct, že jsem se té vzpěry původně bál, ale je to LUXUS!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...