Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

Ďakujem ti za pomoc. Ja som na tom podobne s manželkou.

Skúsim popozerať bazár a zatiaľ som rozhodnutý pre R 15 a pneu 195/65 ale značku ešte neviem! Čo na to povieš?

Ďakujem

Je tady tema zimni pneumatiky a je to tam pěkně probraný,nebo si najdi na netu

test zimnich pneu (zatím 2010) , tam si vybereš značku podle svých kriterii.

Řeš je co nejdříve, pneumatik je málo, vše jde do německa ,kde zavedli jejich povinnost.

Editováno: , autor: Škrabi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ja v TP výrobcu mám...

Mna pred tým napadlo,ked som riešíl tému kola...Ja osobne by som riešil tento problém tak,že by som vyrazené údaje z vnútornej strany disku zbrúsil-prípadne by som si tam dal vyrazit to čo tam potrebujem mat na STK to ajtak nik nerieši a TL samozrejme zoženiem origo k minimalne podobným kolám...Tak by som to riešil ja samozrejme v prípade,ked si vie človek poriešit TL po známosti... Na disk vyrazím ET,značku proste to čo tam ma byt podla TL a krytky diskov to už nik nerieši tam by som mal kludne škoda a takto by som legalizoval SUPERB ALU bleh.gif

Editováno: , autor: gargamel01lc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj . Hned na úvod podotýkám, že jsem tu viděl spoustu hezčích kol, než jsou moje a že fotky sem nedávám kvůli bůchvíjakému chlubení. OII mám dovoz z F - před rokem. Byly na ní nové letní "15" , na plechu, takže AL disky jsem řídil teď a u "15" i zůstal . Všechna proti beru a předesílám, že fotky semka dávám pro obdobné případy. Fotek jsem na netu v tomto rozměru tolik nenašel, tak se třeba někomu, kdo je před obdobnou volbou, bude náhled hodit. Disky jsou lacinější z ATU - ALUETT 13 . Limitovaly mne peníze, ale snad jsou hezčí než plechové.

post-69893-0-99301200-1332769333_thumb.j

post-69893-0-73872400-1332770170_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cafte maniaci

ja mam na svojej spredu vytuningovanej octavke Edition100 17" Sputnik.

Moc som neni zastancom viaclucovych, viac sa mi paci styl Pegasus a Pallas ale tieto su fakt pekne.

Vsimol som si ze maju viac chromovy efekt ako klasicke Sputnik za priplatok.

post-7653-0-20050900-1332845359_thumb.jp

post-7653-0-55881100-1332845366_thumb.jp

post-7653-0-60342200-1332845410_thumb.jp

Editováno: , autor: Jozef
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...