Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

Ja ked idem domov tak začnem pri Maastrichte (NL) a skoncim az v Prešove (SK). A to idem cez cele nemecko, rakusko, slovensko. Viem ze v nemecku niesu vsetky dialnice super. Podla mna v holandsku su este lepsie. Ale sprav si vylet na vychod na 18 a ti garantujem ze od Ziliny uz budes preklinať vsetko. A budes chciet prezuť ihneď na 15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ked idem domov tak začnem pri Maastrichte (NL) a skoncim az v Prešove (SK). A to idem cez cele nemecko, rakusko, slovensko. Viem ze v nemecku niesu vsetky dialnice super. Podla mna v holandsku su este lepsie. Ale sprav si vylet na vychod na 18 a ti garantujem ze od Ziliny uz budes preklinať vsetko. A budes chciet prezuť ihneď na 15.

Ještě, že mám 15tky a jedem na dovču jenom na střední Slovensko někam k Breznu, coz je asi 20km za BB na úrovni Liptovského Mikuláša.. :palec2:

to Luke: jo jo východoněmecký panelky jsou fakt úžasný :D

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ked idem domov tak začnem pri Maastrichte (NL) a skoncim az v Prešove (SK). A to idem cez cele nemecko, rakusko, slovensko. Viem ze v nemecku niesu vsetky dialnice super. Podla mna v holandsku su este lepsie. Ale sprav si vylet na vychod na 18 a ti garantujem ze od Ziliny uz budes preklinať vsetko. A budes chciet prezuť ihneď na 15.
Ještě, že mám 15tky a jedem na dovču jenom na střední Slovensko někam k Breznu, coz je asi 20km za BB na úrovni Liptovského Mikuláša.. :palec2:

to Luke: jo jo východoněmecký panelky jsou fakt úžasný :D

Mě tam jdou nejmenší 16", tak to se asi na Slovensko nikdy s Okinkou nepodívám :(:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...