Přejít na obsah

Držák loketní opěrky


OloZX6R

Doporučené příspěvky

no ide upravit aj drziak z golfu, ktory mam pocit je totozny s octI

vid ako sme to poriesili na nasledujucich obrazkoch...

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=7043&st=75&hl=

No tomu říkám "bastlení" a pokud je možno koupit držák na fábku nevidím důvod to takhle flikovat (finančně asi taky žádná hitparáda)

Souhlas, mam naprosto stejny nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě ted napadlo že se tiu nikdo neznínil o další věci,která je potřeba a nelze samostatně koupit jako ND a to je:prodloužení šroubu...ruční brzda je přidělaná matkami,ale když monzujeme držák loketky,tak je závit krátký...k tomu je specialní matice,která pokračuje závitem...stejnou potřebujeme jak na F tak u OI...

Jen nechápu,proč se nedá koupit jako samostatný ND...to jako když jí třeba strhnu nebo stratím,tak si musím koupit celou loketku za cca 4 500Kč...?? :angry:

Zase jednou někdo přemýšlel.... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě ted napadlo že se tiu nikdo neznínil o další věci,která je potřeba a nelze samostatně koupit jako ND a to je:prodloužení šroubu...ruční brzda je přidělaná matkami,ale když monzujeme držák loketky,tak je závit krátký...k tomu je specialní matice,která pokračuje závitem...stejnou potřebujeme jak na F tak u OI...

Jen nechápu,proč se nedá koupit jako samostatný ND...to jako když jí třeba strhnu nebo stratím,tak si musím koupit celou loketku za cca 4 500Kč...?? :angry:

Zase jednou někdo přemýšlel.... :smich:

Ten šroub jde objednat samotnej, je nakreslenej v etce v octavii, stojí asi 145,-, :t ,,já si radši svařil dvě matky a šroub... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je vidět jak jsou někteří autorizovaní prodejci profesionální,když ani nevědí co lze a co ne....byl jsem v autosalonu u nás a řekli mi že to zvlášt nelze....!!!!!

kreténi...at jdou prodávat rohlíky... :smich:

Tímto se omlouvám za špatné informace...(respektive za jejich neznalost) :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je vidět jak jsou někteří autorizovaní prodejci profesionální,když ani nevědí co lze a co ne....byl jsem v autosalonu u nás a řekli mi že to zvlášt nelze....!!!!!

kreténi...at jdou prodávat rohlíky... :smich:

Tímto se omlouvám za špatné informace...(respektive za jejich neznalost) :angry:

Musím se "nás" (prodejců) zastat,, :huh: ,nikdo přece nemůže vědět všechno, třeba já se specializuju na fábii, kolegyně dělá příslušenství o kterým já nevím skoro nic,,, :unsure: proto je výhoda těchto for, kde si můžeme poradit.. -_- jedinou chybou tvýho prodejce asi byla neochota to vůbec zkusit hledat u tý octavie,, :ph34r: ,a to je důvod k zamyšlení, jestli nezměnit autosalon B)

btw: volal jsem na ty šrouby k loketce ve fabii i do MB a taky nevěděli, že je to v octavii (mluvil jsem s člověkem co dělá katalog na fábku) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to máš sice pravdu,ale za ty prachy co chtějí za služby,tak by taky podle toho měly vypadat.... :p A u nás je jen jeden autosalon Škody.... :angry: stavím se tam a asi jim povím aby se ten člověk naučil hledat v Etce a pokud jsem mu říkal že v Octavii je tenhle díl taky,tak mu to mělo dojít...nebo má omezené myšlení... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...