Přejít na obsah

Držák loketní opěrky


OloZX6R

Doporučené příspěvky

kde sa da kupit , ten drziak za tych 700, da sa potom nato pripevnit laktovka z octavky ?

Pokud seženeš originální držák, tak máš vyhráno, loketka z Octavky je stejná. Ale ty držáky se už nevyrábějí (aspoň co sem slyšel).

Takže mě nezbylo nic jiného, než improvizovat jako kolega nahoře. Ocelový profil, flexa, vrtačka a přesvědčit to, aby to tam pasovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak jsem se do toho taky pustil :) koupil jsem na aukru druhovýrobu od komunistů na oktávku a jal se předělat držák na fabuli. doplnuji něco málo foto u mě na profilu,sem trubka nevím jak to dát sem :) Tak at má další kdo bude případně dělat snažší práci. celkově to vyšlo na cca 1 600 Kč ;) nemyslím si, že to vypada a je funkční méně než originál za těžké prachy :palec2:

Editováno: , autor: Kmotak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

Zdravím, pokud můžete koupit držák za 700 až 1000kč, tak to bez rozmýšlení kupte. Než dělat nějakej bastl, tak tohle je elegantní řešení. Sám jsem si taky nechával dělat držák dle originálu, vypálit laserem, naohybat, udělat přípravek, vyfrézovat profil.... ze známosti to stálo taky 1000,-. je to sice k nepoznání od originálu, ale za tu práci to nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

chcel by som sa len spytat ako sa montuje ta vrchna cast opierky (ta komplet s pantmi) do spodnej casti....len sa to nasilu nasunie alebo ako??? (pytam sa to preto lebo sa mi nalomili panty, vybral som vrchnu cast, polepil lepidlom (UNIVERSUM) ale naspat uz neviem ako na to)

v spodnej strane opierky boli 4 skrutky 2x hned pri pantoch (na krizovy skrutkovac) a 2x asi v strede opierky (torx) , vyskrutkoval som ich aby som vybral ten semis z vnutra opierky ale neslo mi to nejako.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím, keďže je priam nemožné zohnať origo opierku s držiakom na Fabiu 1, tak som sa rozhodol, že by som sa podujal na prerábku loketky z O1... Moja otázka je, či ešte existuje nejaká možnosť zakúpiť ju originál alebo už len nájsť čo najpodobnejšiu?  Neni náhodou toto originál opierka do O1? Má to dokonca aj ten držiak tak prerábka bude jednoduchšia ako zostrojenie úplne nového. Budem vďačný za každú odpoveď. Vopred ďakujem :)
https://auto123.sk/shop/obchod/laktova-opierka-skoda-octavia-vw-golf-iv-vw-bora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Mirek 835 napsal:

To je náhrada! Kup někde na S bazaru originál starší a hlavně z kovovým držákem. Ne hliníkovým.

Je to až taký problém? Pokúsim sa zohnať z bazaru ako radíš, ja len, ak by to bolo krajné riešenie, tak či je to tak veľký rozdiel? Medzi origo a náhradou? Čo sa týka držiaku tak ten by sa dal spraviť aj úplne nový z požadovaného materiálu (zručný člen rodiny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...