Přejít na obsah

jde nastavit blikání jen při DO a ne klíči?


maja19

Doporučené příspěvky

Poraďte prosím jak nastavit (jde-li to) aby mi blinkry potvrzovali svým bliknutím zamknutí a odemknutí auta ale pouze při ovládání dálkovým ovladačem a při otevírání klíčkem ne. Pokud Vagem nastavím aby blikal při odemčení a zamčení tak to bude blikat při použití DO i klíčku a když to vypnu tak to nejde zase nikdy.

Editováno: , autor: maja19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tím blikáním se hrozně drancuje baterka, já to proto radši nezamykám skoro vůbec.

:D Tak to se divím, že ještě máš auto. Já to prostě potřebuju kvůli Athosu.

Ti říkám, mám taky athose, a normálně to při uzamčení dálkou blikne jednou a při odemčení dvakrát. Klíčem to stejně neodemkneš, pač bys musel nejdřív mobilem, nebo přes net deaktivovat alarm, jinak by po otevření začal pískat alarm. A navíc, ten alarm potřebuje bliknutí těvh blinkrů ;)

Editováno: , autor: quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tím blikáním se hrozně drancuje baterka, já to proto radši nezamykám skoro vůbec.

:D Tak to se divím, že ještě máš auto. Já to prostě potřebuju kvůli Athosu.

Ti říkám, mám taky athose, a normálně to při uzamčení dálkou blikne jednou a při odemčení dvakrát. Klíčem to stejně neodemkneš, pač bys musel nejdřív mobilem, nebo přes net deaktivovat alarm, jinak by po otevření začal pískat alarm. A navíc, ten alarm potřebuje bliknutí těvh blinkrů ;)

Ano, potřebuje bliknutí blinkrů aby se odblokoval alarm. Při DO mi to tak dělá a je to OK.Bohužel mi blikne i při odemknutí klíčem v zámku a to není dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tím blikáním se hrozně drancuje baterka, já to proto radši nezamykám skoro vůbec.

:D Tak to se divím, že ještě máš auto. Já to prostě potřebuju kvůli Athosu.

Ti říkám, mám taky athose, a normálně to při uzamčení dálkou blikne jednou a při odemčení dvakrát. Klíčem to stejně neodemkneš, pač bys musel nejdřív mobilem, nebo přes net deaktivovat alarm, jinak by po otevření začal pískat alarm. A navíc, ten alarm potřebuje bliknutí těvh blinkrů ;)

Ano, potřebuje bliknutí blinkrů aby se odblokoval alarm. Při DO mi to tak dělá a je to OK.Bohužel mi blikne i při odemknutí klíčem v zámku a to není dobré.

Aha tak to mi neblikne.....ale jak to má být zapojené nevím, Zkus napsat Vašovi, třeba bude vědět :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte prosím jak nastavit (jde-li to) aby mi blinkry potvrzovali svým bliknutím zamknutí a odemknutí auta ale pouze při ovládání dálkovým ovladačem a při otevírání klíčkem ne. Pokud Vagem nastavím aby blikal při odemčení a zamčení tak to bude blikat při použití DO i klíčku a když to vypnu tak to nejde zase nikdy.

Mně to bliká jen při zamknutí a odemknutí dálkou,klíčem to nebliká.Mám r.v.98.Při zamknutí to blikne 4x a při odemknutí 1x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...