Přejít na obsah

Jednotky multif.volantu


cosby

Doporučené příspěvky

to jsem byl ja, je to, jak pises, ale tempomat proste ne a ne a ne, byl jsem v autorizovanem servise, hlasi jim to chybna komunikace s RJ, nebo tak neco, dokonce to zkouseli i lidi odsud: http://www.auto-diagnostika.cz/?p= a taky si stim nevedeli rady. Uz fakt nevim... :angry2:

ahoj, a prosímtě, už se ti podařilo to vyřešit? řeším stejný problém a nkdo mi zatím nebyl schopen tempomat rozchodit. Také říkají nějakou chybu v komunikaci s RJ. Hledám radu, jak to konečně rozjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Prosím o radu!!

Potřeboval bych zjistit číslo ŘJ volantové tyče, která podporuje: MaxiDot, Tempomat a MF volant.

Mám OII, MR2008 s Maxidotem. Ostatní si chci dodělat.

Podle škoda servisu mám v autě modul 1K0 953 549 BK. V Etce nejsem ještě tak zběhlej, tam mě matou v popisech s tím jejich "nebo". Z toho popisu v Etce jsem pochopil, že to BK může mít Maxidot nebo tempomat a MF volant. Ale auta od nějakýho roku (MR2008 určitě) jsou přece pro tempomat už připravený. Tak si nejsem jistej a prosím o radu.

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu!!

Potřeboval bych zjistit číslo ŘJ volantové tyče, která podporuje: MaxiDot, Tempomat a MF volant.

Mám OII, MR2008 s Maxidotem. Ostatní si chci dodělat.

Podle škoda servisu mám v autě modul 1K0 953 549 BK. V Etce nejsem ještě tak zběhlej, tam mě matou v popisech s tím jejich "nebo". Z toho popisu v Etce jsem pochopil, že to BK může mít Maxidot nebo tempomat a MF volant. Ale auta od nějakýho roku (MR2008 určitě) jsou přece pro tempomat už připravený. Tak si nejsem jistej a prosím o radu.

Děkuju

mylně pleteš pojmy... u podvolantové jednotky záleží na podpoře MF volantu,tempomatu a pal.pc - ne maxidotu.. ten s tím nemá nic společného... samozřejmě že maxidot má pal.pc.. tempomat je připravený, ale pouze kabel mezi podvolantovou jednotkou a mezistěnou.... ne podvolantová jednotka.... mrknu do etky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu!!

Potřeboval bych zjistit číslo ŘJ volantové tyče, která podporuje: MaxiDot, Tempomat a MF volant.

Mám OII, MR2008 s Maxidotem. Ostatní si chci dodělat.

Podle škoda servisu mám v autě modul 1K0 953 549 BK. V Etce nejsem ještě tak zběhlej, tam mě matou v popisech s tím jejich "nebo". Z toho popisu v Etce jsem pochopil, že to BK může mít Maxidot nebo tempomat a MF volant. Ale auta od nějakýho roku (MR2008 určitě) jsou přece pro tempomat už připravený. Tak si nejsem jistej a prosím o radu.

Děkuju

Jaký chceš dávat volant? PředFL nebo FL?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...