Přejít na obsah

Lakování body kitu od Milotecu


Harley1006

Doporučené příspěvky

tak co je,mám ti poslat metr ?   :D  :D  :D

No nefím jestli to bylo na mě, nicméně mě to vyprovokovalo a po tmě jsem šel s půjčeným pravítkem na parkoviště a nejdelší lamela není delší než 14 cm. :smich:

Ne, to bylo na Harleye, kterej to slíbil, ale tobě děkuju za změření. -_-

No sorry ,ale ja ted nemam poradny pristup k pocitaci tak nemuzu reagovat tak svizne :( je to tak jak jiz mischinka psal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vám děkuju oběma. Tedˇ jdu zase zjistit, jak dlouhý jsou lamely na masce Fabie nebo OI, protože tam jsou ty nerez polepy výrazně levnější, než u OII. Na to, že je budu řezat, jsou z Fabie za 1400,- Kč drahý až dost.

Jsem Ti chtěl už dřív napsat, že stejně budeš potřebovat ty z Fabie, prt. pokud jsem dobře koukal, lamely v nárazníku jsou kolmé, kdežto v masce OII šikmé, takže předfacelift Fabia na to bude ideál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se za tebou asi zastavím, abych se na to podíval, ale lepicí páska mi přijde trochu aušusácká. Zkus to nafotit z blízka a dej to sem. Jinak kombinace bočních sání od Milotec a oboustranně zkrácená RS mřížka může být ve finále taky prekérka, páč nevim, jak to bude držet. Co když odříznu právě nějaký nepostradatelný packy na mřížce, za který to v nárazníku drží ?!  :(

Tady to je, zatim bez Milotecu to jen aby jsi mel predstavu jak vypada ta lista nalepena,je to jak na horni tak uz i na spodni masce...plus zbytek podelne na tech bocich dole...

post-59-1173282405_thumb.jpg

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice to na fotkách moc dobře nevidím, ale to od Milotecu, jsou ohnutý nerez plechy, který ty plastový lamely v masce krejou z obou stran, takže to vypadá opravdu jak kovový. Tohle je ale nalepený jen z předu, ne ?  :o

Jo je to pouze ze predu. ja sel po cene a taky po moznosti to kdykoli sundat az se mne to nebude libit.Toto je varianta co byla tak nejak nejprijemnejsi...

Ono totiz v prepoctu ta cena 300 Korun za 3,5 metru ktera mi v poho na ten spodek vystacila a prace cca 30 minut je o necem jinem nez to lepeni od Milotecu. To je pouze muj nazor. Samo muzete nesouhlasit,ale mne to vyhovuje tak a i se mi tolibi coz je asi hlavni... :)

Ale uznavam neni to uplne ko'ser 'resení........

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono to u mně asi taky tak dopadne, protože jak už jsem psal jinde, jsem byl dneska u Milotecu a koukal na všchny nerez polepy a bojím se, že tam nepůjde ani z jednoho auta. Malý, úzký, ohnutý, jen ne to, co potřebuju. :(

Tady jsem to lepilkamosovi na tvoji barvu ale jen horejsek at vydis jak to vypada

post-59-1174082130_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...