Přejít na obsah

"Co vám kdy zlodeji čorli"


Ice

Doporučené příspěvky

To snad není možný,asi před hodinkou jsem se vracel z Plzně a před Prahou jsem zastavil na tý Benzině,co je ještě na dálnici,abych si koupil něco k pití.Hned jak jsem vystoupil,přišel ke mně kluk a ptal se jestli ho vemu do Prahy,od pohledu nějaká smažka,tak jsem mu řekl,že stopaře neberu.No tak asi 10 metrů popošel a postával tam a koukal na moje auto,bylo mi to divný,tak jak jsem zašel za roh benzinky,schválně jsem se přes roh mrknul,jestli tam něco nedělá,no a ten čurák už měl v ruce šroubovák a chystal se na zámek u kufru.Ihned jsem vylít,zařval a vyběhlo jsem za ním.Měl ale sto metrů náskok a zmizel tam někde v poli ve tmě,tak jsem se na něj vysral.Ale můžu vám říct,že jsem měl černo před očima,kdybych ho chytil,tak ho vážně snad umlátím.A nejlepší bylo,že jsem měl v kufru staženou roletku,takže tam bylo vidět no a já tam nic neměl

Tak to je docela hustý, škoda že si ho nechytil mohlo bejt o jednu smažku míň.

:076 svině zasraný, škoda, že sis nemohl bouchnout za nás za všechny :(

No po pravdě nevím co by se stalo,kdybych ho chytil,byl to takovej chcípák a já mám 2 metry a vážím přes metrák,takže je možná lepší že mi utekl.Ale měl jsem fakt černo před očima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

srandek: he doufám že ten salam byl aspon prošlej a hezky se posral po něm! Zajimavé .. Tam kde bydlíš si teda davat bacha .. Tady u nás zatim nic nechaš telefon na palubce,deš do kramu a furt tam je ....

Bylo to v létě, takže zřejmě ten salám moc ok nebyl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u nás doma na Felicii odcizeno v průběhu let:

- anténa

- znak z pátých dveří

- 2ks kompletních kol - a to nasralo nejvíc, cikorky, když to čórovali, tak se nezalamovali ani se špalkama nebo cihlama, prostě to chytli za blatníky a následně pustili na zem :fakac: Poku*vili tak lak nejen na prahu, ale na předním blatníku vznikla vlivem nepatrného nalomení hrany blatníku malá prasklina, která začala po dvou měsících rezavět. Samo sebou pak pojišťovna o dodatečném plnění, které evidentně souviselo s krádeží kol, nechtěla ani slyšet fuck Bohužel ta prasklinka byla fakt malá a my ani policajti jsme si jí při ohledání nevšimli... :(

A "jen" dvě kola ukradli jen proto, že druhá strana auta byla nalepená na zdi... A tak od té doby už Felda měla bezpečáky na kolech <_<

Fabia zatím nic a modlím se každým dnem, aby to tak zůstalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

říkal kamarád co dělal u měšťáků, že se z vysílačky často ozývalo: "majitel chytl zloděje ve svém autě, jeďte tam rychle, než bude průser" :-)

Přiznám se, že bych u auta nikoho chytit nechtěl, asi bych se taky neudržel :-(

BTW: obdivuju, jak máte zmapované co vám kdy ukradli. Mě už toho z auta ukradli tolik, že už jsem překled ztratil :-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mno, tak mám bohužel taky příspěvek. Po dlouhé době mi v Praze šlohli Symphony z O1. Obratem jsem koupil nove za 2500,-Kč (kdoví, jestli to nebylo to moje B) ). Rádio mi vydrželo přesně 10 dní, takže už jsem zase bez muziky.

Zase přemýšlím, co teď. Koupím si jiné s odnímatelným panelem a navíc se rozhoduju, že rozeberu palubku a rádio nějak spojím s autem napevno, aby bez demontáže palubky něšlo vytáhnout. Co si o tom myslíte? Je to blbost?

Diky za nazory,

kath

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některá rádia mají vzadu takový pojistný šroub a kolmo na to plátek silnějšího plechu. To je dostatečná pojistka. Má to jediný háček - když ti do auta vleze nějaká smažka, tak se ho buse snažit dostat ven násilím a poškrábe ti půlku palubky :-(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted doklady kurvy jedny už mě to sere nejdřím narazím na podvoníky z mobilem takže teď mám pučenej starej křáp a teď tohle. Měl sem tam občanku, řidičák, kartu studenta kartu pojištovny a novou tramvajenku za 670,- a 200,-Kč kurvy jedny nakopat je dohlavy. Proč já nemám štěstí a nevšimnu si toho bych mu zlomil ruku a skopal zmrda :disgust: Kurva tady se krade to je hnus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsi ten dfendlock zamčenej? Já jenom, jestli se tím mám večer zdržovat, nebo můžu ten klíč rovnou sundat z kroužku...

Kolegovi asi před měsícem chtěli vzít Fokuse - defendlock zničili, ale po pír metrech je zastavil imobiliser. Snažili se tam něco rozebírat a spojovat, ale nepřišli na to. Asi to bude jinak, než na Oktávkách. Čímž mě napadá jedna kacířská (možná off-topic) myšlenka - nešla by nějak "poladit" elektrika přidáním něčeho z jiného auta?? Evidentně sejmout defendlock a obejít elektroniku na škodovce už umí každý :-(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na fabulce musím udělat ťuk ťuk, zatím nic..........snad to tak i vydrží, ale favorita mi bjeli klíčem, když sme měli favorita 1995 tak to byli hodiny, radio a nějaká hračka, když feldu tak nám čornuli antenu a znak na pátejch dveřích.................jen pro zajímavost, známá se takhle odpoledne vracela v centru Liberce k autu (parkoviště hlídané u nemocnice) a vidí jak z jejího auta vystupuje cizí člověk, byla z toho v šoku, vůbec nevěděla která bije a tak mu říká "Pane, co tam děláte to je moje auto" a dotyčný se na ní podíval a s klidným hlasem ji řekl "Abyses neosrala ty káčo jedna" a odešel....................říkala že byla tak v hajzlu že si nemohla vzpomenout na číslo na policajti, když jim zavolala tak si sedla na chodník a jak byla rozhozená tak do jejich příjezdu se nepodívala zda ji něco chybí.................USEKNOUT JIM RUCE A DOVOLIT POŠKOZENÉMU BÝT SNIMA HODINU V ZAVŘENÉ MÍSTNOSTI BEZ KAMER

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si nejakej poberta chtel privlastnit muj zadni sterac a evidentne nevedel jak na to, protoze sterac zustal, ale v tom uzsim krcku kde drzi je zlomenej :disgust: vim ze je to prkotina proti vykradenymu autu, ale jelikoz jsem student a otacim kazdou korunu nez ji nekomu dam, tak me to celkem stve :angry: kolik muze stat novej? jooo, takze jestli se nekomu doma vali zbytecnej sterac, tak ho beru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Farnell: Ja som si stierač na predošlej Fabii ulomil sám, keď som v zime menil lištu. Skrehnutý plast, puk a bolo. Za samotné plastové rameno zadného stierača som zaplatil nejakých 240 Sk.

Je tak to je v pohode, ja jsem myslel ze se bude muset koupit celej komplet, to je fajn ze jde koupit jen ta cast -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...