Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

originál

cosby ty umíš přeflešovat 3T0?na 1104?

  • Autor

Originál 3T0 umím na 1104 i já...a máš to blíž.

To jsem zkoušel ale nějak se to nepovedlo vyzkočila chyba.Tak tam mám nějaký firmware 05/2008

jo

jo

Ty víš v čem je chyba?

co ??Jaká chyba jako?

pujde mi ramecek kolem radia na columbus kdyz mam ted nexuse nebo je jiny?

Půjde, je stejný :palec:

TAKŽE POVEDLO SE.Narouboval jsem do RNS Hdd 60 Gb a funguje.Teď bude na řadě 120 Gb B)

Už to tady někdo psal, že se musí vyměnit disk (PATA) a pak nahrát soft a tím se disk "naformátuje".

120GB ukazuje něco kolem 85GB pro hudbu.

Jaký disk jsi použil? výroce a model?

Nemáš nějaké fotky rozebrané navi?

Upraveno od j0ska

Už to tady někdo psal, že se musí vyměnit disk (PATA) a pak nahrát soft a tím se disk "naformátuje".

120GB ukazuje něco kolem 85GB pro hudbu.

Jaký disk jsi použil? výroce a model?

Nemáš nějaké fotky rozebrané navi?

HEL UŽ SEM DÁVAL TAKY 120 G ALE NENI TO DOBRÝ TY HARDDISKY CO SOU TAM TAK SOU SPEŠL S MALEJMA OTÁČKAMA A PROTI OTŘESUM TAKOVEJ NORMÁLNĚ NEKOUPÍŠ

STAČÍ JEDNA POŘÁDNÁ RÁNA DO KOLA A MUŽE SE DISK UPLNĚ POŠKODIT TEN OBIČ MÁ NORMÁLNÍ JEHLIČKIU NA ČTENÍ UDĚLÁ RÝHU A JE V HÁJI TEN DISK JE TAM NORMÁLNĚ NA STOJATO NE NA LEŽATO ;)

Foto nemám.

Jinak je tam normální prachsprostý HDD s 4300 Ot.

Já zkoušel nový WD 80 a nic,nevzalo ho to,navi se restartuje.

Použil jsem FujiTsu 60 Gb-starší.Musel jsem ho ale upravit,hodit na kšandu.Normálně,když jej tam dáte tak se nechytne

Divné. Ten nový disk byl nějak formátovaný nebo úplně nový bez partition?

Nový.Nebyl problém tam,ale jinde.Pravděpodobně jsou náchylné na voltáž,protože neustále navi restartoval.

Se divim, ze tam uz z vyroby nemontujou SSD disky a nikdo z zadnych otresu nemusi mit strach.

Se divim, ze tam uz z vyroby nemontujou SSD disky a nikdo z zadnych otresu nemusi mit strach.

disk tam de uplne novy nikdy nenaformatovany a pak jen preflesovat a je to OK on se tim naformatuje sam

  • Autor

No a když na něm něco bylo - tak ho připojit a ve windows dát odstranit oddíly...jinak ssd se dělaj pro IDE max 32GB a jinak jsou to SatyII a řekl bych, že důvod je cena..

Cau chlapi, kto z vas ma najnovsie mapy zap. Europy V4? Potrebujem sa len uistit, ja ich mam od vcera, je tam dost doplnenych veci, dokonca CR ma nazvy uz aj s diakritikou, no ta teta, co tam keca do toho, je obcas dost pomatena, lebo doplnili tam funkciu, kde vas aj hlasovo upozorni, ze na ktory smer treba odbocit, ale namiesto nazvu obce zacne rozpravat nezmysly typu "opacne lomitko, tenka ciara, hruba ciara...". Mam to odskusane vcera na trase Praha-Liberec-Pardubice. Klasicke hlasky typu po x metroch odbocit dolava atd. funguju bezchybne, len ked vas ma naviest na nejaky smer, typujem s nazvom miesta, tak zacne bluznit... Stretol sa s tym niekto, alebo teta zosalela len v mojej navigacii??? :kuk:

disk tam de uplne novy nikdy nenaformatovany a pak jen preflesovat a je to OK on se tim naformatuje sam

zkus a uvidíš

Promazano

Prosím o radu kdo by mi nakodoval dnes v praze columbuse v O2?Potřebuji tam nakodovat multifunkční ovládání a parkovací senzory?Ale musime to dat do Octavia 2 mam to v roomstru.Děkuji

parkováky se nekóduji na columbusu

a multifunčkní ovládání?

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.