Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ahojte, mohol by mi niekto vysvetliť, čo to znamená Region Code. Chápem to správne, že ja keď mám Columbus kúpený u nás, tak mi nebude prehrávať DVD napr. z USA? Alebo opačne, keď kúpim DVD prehrávač v USA, tak mi neprehrá slovenské DVD? Dík za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No monitory,které se kupují pro instalace mají vyvedeny nebo připraveny právě PAL vstup.Musel by jsi to nějak rozkuchat,ale to nebude nic jednoduché,páč je vše na jedné desce už integrované a pokud nemáš schémata neuděláš nic.Já kupoval laboratorní LCD v GM-pouze display a taky už měl pouze PAL vstup,převodník už měl na desce a to se nedalo rozebrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dost drahé,když vezmeš,že je to je RGB/PAL převodník.Měl by to umět udělat každý TV mechanik.Převodníky PAL/RGB jsou v každém televizoru a opačně by to neměl být problém.Mrknu se,jestli neexistují nějaké stavebnice

to jo ale zatim to nikdo neudelal a jestli dobre ctete tak jde to ze vzadu na monitoru jde treba pohadka z dvd uvnitr navigace a vpredu jde treba radio a este k tomu by to melo mit vzadu bezdratovy prenos sluchatek tak potom ta cena neni uplne nejhorsi t o mas neco jako odblok obrazu taky stoji podle mne dost a je tam matros tak za 600kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro stary druh co mas ty 1024 neni novejsi nelze preflesovat poslednim cd flash zduvodu jineho Hardweru

nelze přeflešovat?? Hardwer mám HW-Version H03 a SW-Version, jak jsem psal již přeflešovaný 1024. Jinak je to 1Z0035680A.

I tak to chci zajet do servisu vyzkoušet co to udělá, maximálně to navi odmítne :) Jaký hardwer je novější??? H04 ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...