Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Aktuální SW jsou 1102,1104

Cosby,

děkuji za info. Ještě jsem se do servisu nedostal, ale jaký je tvůj názor? Jde navi aktualizovat?? Jsem přesvědčený, že by na to HW neměl mít žádný vliv alespoň dle toho, když jsem viděl dílenské instrukce k aktualizaci 1024. HW nehrál žádnou roli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl je mezi 1Z0 (Trinax) a 3T0 (Columbus) ve vzhledu a trochu jiné "Menu", ale je to volba každého soudruha.

1Z0 je určená primárně do OctavieII a 3T0 do Superbu II.

3T0 má jiné (lesklejší) chromování tlačítek a nápis Columbus nad mechanikou.

Jde zapnout zobrazení hodin v různých režimech (Media, MAP atd.)

Má ukazatel nastavení hlasitosti v jiném místě - na displeji dole.

Víc toho takhle z hlavy nevím.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cafte, som tu novy a vcera som si montoval columbusa s gateway S. Columbus ide, ale vzniklo mi par problemov, ktore na ktore by som sa rad popytal..

Neviem, ci to je tou S gateway alebo tym,ze som odpojil bateriu pri montovani,ze ESP a Airbag sa mi vobec nerosvietia pri otocenom kluciku v zapalovany a nasledne pri spustenom motori, ESP najprv svietilo,ze je vypnute a teraz nesvieti a ked ho vypnem tlacitkom, tak sa nezobrazi ani na palubovke,ze je vypnute, nereaguje na smyky, iba ABS funguje, Airbag vobec nekontroluje tiez.

A dalsi problem je,ze ked zapnem zadne vyhrievanie okna,tak sa to rozvieti tak na 3 sekundy a hned vypne.

Stretol sa niekto s takymito problemami?

Ako keby to bolo vsetko vynulovane a trebalo to znovu nakonfigurovat?

Vyriesim to cez pocitac,alebo bude nutne spravit nieco ine?

Mam OCTAVIU 2, RV 2005/06, 103kw, Laurin & Klement

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cafte, som tu novy a vcera som si montoval columbusa s gateway S. Columbus ide, ale vzniklo mi par problemov, ktore na ktore by som sa rad popytal..

Neviem, ci to je tou S gateway alebo tym,ze som odpojil bateriu pri montovani,ze ESP a Airbag sa mi vobec nerosvietia pri otocenom kluciku v zapalovany a nasledne pri spustenom motori, ESP najprv svietilo,ze je vypnute a teraz nesvieti a ked ho vypnem tlacitkom, tak sa nezobrazi ani na palubovke,ze je vypnute, nereaguje na smyky, iba ABS funguje, Airbag vobec nekontroluje tiez.

A dalsi problem je,ze ked zapnem zadne vyhrievanie okna,tak sa to rozvieti tak na 3 sekundy a hned vypne.

Stretol sa niekto s takymito problemami?

Ako keby to bolo vsetko vynulovane a trebalo to znovu nakonfigurovat?

Vyriesim to cez pocitac,alebo bude nutne spravit nieco ine?

Mam OCTAVIU 2, RV 2005/06, 103kw, Laurin & Klement

/quote]

Jedině to pročíst VCDS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udělat kódování Gateway-jet tak ji tam dát nemůžeš a taky udělat základní nastavení snímačů ESP.Pokud tomu nerozumíš,dál to nerozebírejk a jdi za někým ,kdo to umí

Oki, dik za radu, tak to dam niekomu nakodit.. Ale dufam,ze nebude problem,ze ju tam mam nahodenu a neni nakodovana..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trinax(1Z0035680A)

body pro: funkční maxi-dot, funkční multifunkční volant, zobrazuje parkováky

body proti: matný chrom na ovládacím panelu(můj subjektivní vjem), starší menu, nepodporuje zobrazení climatronicu, neukazuje čas

Columbus(3T0035680)

body pro: lesklý chrom na ovládacím panelu a panel s nápisem Columbus(můj subjektivní vjem), zobrazuje climatronic(zatím však nikdo neumí zapojit climatronic bez chyb), zobrazuje parkováky, zobrazuje čas, hezčí modernější menu

body proti: částečně omezena funkce maxidotu, nefunkční multifunkční volant

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna budu mit blby dotaz, je tady spousta informaci, ale bohuzel na 81 strankach a ne prilis prehledne.

Takze bych se chtel zeptat jestli je mozne bez problemu do OII namontovat Columbus aby fungovaly vsechny funkce ?

Myslim si (mozna se mylim), ze to jde kdyz to maji v konfiguratoru (Columbus).

Jake jsou teda problemy a od ktereho MR by stacilo pouze strcit do auta Columbus bez dalsich uprav ?

Popr. jake vsechny upravy jsou nutne k plne (alespon castecne) funkcnosti. (Vim, je to tu napsano, ale jsem z toho jelen)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...