Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Tak pepa kecal...ale vem si, že je to divné i tím jak je celé to menu dělané, aby hf bylo zelené..

Ver Cosbymu, je to zelene. Na strane 84 to je z Touarega, som tam dal.

JE ZELENY PROTOZE TO HF ODE MNE JE ZE SKODOVKY A NE VW.

Aha. Som si myslel, ze ked som ho nakonfiguroval na VW tak je to jedno a navyse to ma zaciatocne pismena P/N Tiguana. Hlavne ze funguje. Ozaj, multimedia su cervene, navigacia modra, takze ta HF sada zelena fakt nevadi. Aspon mam farebnu hudbu. Z VW bu to bolo podla Teba ake?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. Som si myslel, ze ked som ho nakonfiguroval na VW tak je to jedno a navyse to ma zaciatocne pismena P/N Tiguana. Hlavne ze funguje. Ozaj, multimedia su cervene, navigacia modra, takze ta HF sada zelena fakt nevadi. Aspon mam farebnu hudbu. Z VW bu to bolo podla Teba ake?PRAVE ZE NEVIM PŘESNE ESTE SEM JI NEVYDEL NNAMONTOVANOU U NUIKOHO VSICHNI MELY SKODA ALE ZELENA JE DOBRA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, taky, pres okno.. Dokonce je poskrabany lak na dverich a klice, takze auto skoro 14dni v servisu..

Ja to cislo shanel jen kvuli PCR - ptali se mne na to pri sepisovani protokolu, ze to pak pry predavaji kriminalce.. Je mi jasny ze to urcite pujde zmenit. Na druhou stranu, neni treba to cislo fyzicky napsany na jednotce? Ze by to treba bylo videt pri kontrole v bazaru.. Co ja vim :)

I kdyz na druhou stranu - snad lepsi kdyz to nenajdou (ani navi ani zlodeje), takhle to uhradi pojistovna..

má jsem byl taky skoro týden bez auta - museli to lakovat... sice tam jsou ty skla s folií uvnitř, ale výsledek je ten, že krádeži nezabrání a ještě udělá více škody - na poicajtech jsme se sešti 3 - stejná technika, jen ti ostatní měli normální skla a tak neměli podřený lak nebo jent trochu a ne až na plech :aggressive: . Ptal jsem se v servisu jestli nemám zalepit ty šroubky co to tam drží - že by to nevyšroubovali, ale řekli mi, že by to pak vylámali násilím... tak uvidíme, jak dlouho vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové teď jsem se vrátil z auta a víte co....mám tam Columbus s FW 1104 a s plně funkčním Maxidotem - vracím se páčkou z Audia a z Navigování...to samé mám i pro Trinax ready pro fw 0900

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

Mam RNS 510 (myslim ze Bcko, firmware neviem). Mam v nej tieto Europe V3 mapy:

Siemens VDO Automotive AG
SV I IS FA ARN
Content

Volume:     CD_6317
Date:       14.2.2007
db:         EU(2007Q1)
Area:       Europe
Supplier:   Navteq
Version:    505.20.716.2.84
Customer:   1627387624
Features:   ZIP3kb - feaV10(VW) - pti(VW)
TPD:        2007080049
TMC:        nt_q107_715
Phoneme:    yes
DBAL:       VW-no-dbal

Postalcode for UK,SP and PL

Stiahol som teraz z netu West Europe V4:

Continental Automotive GmbH
Content

Volume:     CD_6672
Date:       12.11.2008
db:         EU(2007Q4)
Area:       West Europe
Supplier:   Navteq
Version:    505.20.746.2.84
Customer:   1627387333
Features:   ZIP3kb - feaV10(VW) - pti(VW)
TPD:        2008110006
SVD:        no
TMC:        nt_q407_74X
Phoneme:    yes
DBAL:       V5.10 V6.19

speech 20061102 

Chcel by som Vas poprosit o pomoc s nasledovnymi dotazmi:

- ako zistim firmware navi? pocul som ze treba dako pri zapnuti navi drzat SETUP no zobrazi mi to len servisne menu pre FM

- pojdu mi tieto nove mapy na mojej navi (cital som ze V4 bezia len na dakom najnovsom firmware)?

- keby tie mapy fungovali, zmazu vsetky povodne? Lebo tie V3 ktore mam obsahuju celu europu a toto je len West Europe.

- ako ich napalim? Mam DVD+R media, pouzivam NERO, mapy su v image subore, staci len napait image alebo treba dake specialne moznosti?

Sorry pokial sa pytam uplne samozrejme otazky, som novy. Prezrel som si asi 60 poslednych stran tohoto fora no bud som prehliadol alebo som nenasiel odpoved na moje otazky. Za skoru odpoved vopred dakujem.

BTW, pokial by ste tie mapy co som stiahol chceli, tak ich mozem zozdielat na RS.COM. Staci napisat.

Dakujem.

Editováno: , autor: MatoBar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat na to, zda by zde šlo uvést citaci z pravidel, která někoho vedla k odstranění pochvalné informace o mé úpravě, kterou jsem sám udělal a vymyslel????????????? V případě její neexistence prosím o vrácení příspěvků....Předem děkuji.

Jinak chápu, že tento příspěvek se zněním stáhl jsem teď z netu nelze brát jako důvod k smazání...

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...t&p=1052960

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7. Zbytečné, nesmyslné a urážlivé příspěvky se budou bez upozornění mazat. Stejně tak jakýkoli pokus o flame bude bez varování odstraněn.

16. Zaregistrováním se na fóru Škodahome jste se zavázali dodržovat pravidla tohoto diskuzního fóra. V případe porušení těchto pravidel jste povinni akceptovat rozhodnutí administrátorů nebo moderátorů bez výjimky.

KOMENTÁŘ: Po úvaze a diskuzi smazáno, bazar je jinde - děláš to za peníze, takže si tam můžeš klidně založit topic, pokud nemáš, a mít reakce v něm, zde pouze technické věci k uvedené navi. (A není to osobní, kdyby to někoho napadalo.)

EDIT: Je tam sice "Stáhl jsem teď z netu" ale není tady žádný odkaz, takže neporušuje pravidla a nešíří nelegálně software.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...