Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

To je mi jasný,já mluvím o tom jak je to řešené když je navi i senzor montován ve výrobě navi zobrazeni neumí tak je v provozu jen ten pípák???A ještě jsem se chtěl zeptat má columbus třeba bluetooth ???

Ano, jen to pipa=))BTH je uz delsi dobu v poho a funkcni=))Jen nemit tel se Symbianem, ten dela problem, ale i to je aspon castecne vyreseno=))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jen to pipa=))BTH je uz delsi dobu v poho a funkcni=))Jen nemit tel se Symbianem, ten dela problem, ale i to je aspon castecne vyreseno=))

jako sorry ale argument že NECHCI NAVIGACI protože mi neukazuje autíčko při couvání je to nejstupidnější, co jsem četl..

stejně při couvání musíš kolem sebe koukat, žádný SENSORY nejsou 100% !! lol

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako sorry ale když couváš někde ve městě a potřebuješ se někde nacpat a máš to fakt na knop tak ti ten pitomej pípák už dávno upozorňuje že tam není místo i když ho je tam ještě dost a pak couvám podle toho blbýho autíčka už to mám vyzkušený se samotným pípáním jsou ty senzory prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako sorry ale když couváš někde ve městě a potřebuješ se někde nacpat a máš to fakt na knop tak ti ten pitomej pípák už dávno upozorňuje že tam není místo i když ho je tam ještě dost a pak couvám podle toho blbýho autíčka už to mám vyzkušený se samotným pípáním jsou ty senzory prd.

žádný sorrry, když jezdim svym autem, tak už to mám v ruce a vim kolik místa mi ještě zbejvá, když už je souvislej ton.. přece když už to souvisle píská, tak stejně bys měl dávat bacha.. no ale jestli potřebuješ na zaparkování čumět na display rádia, no to potěž koště... chce to trenink.. :prc:

mno jo a hlavně nevim kam se chceš cpát, protože jestli parkuješ do řady "na autíčko" leda si koleduješ aby ti pak někdo udělal na plechovce pořádnej šrám..

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V klidu kluci. Myslím, že žofka superfatyová má pravdu, podle intenzity pípání se to dá velmi dobře poznat. V návodu píšou a kupodivu to tak je, že když jsi 30cm a blíž tak je tón nepřerušovaný...

Děkuju Ti náčelníku, že si se mě zastal... abych to shrnul, 30cm ok.... ale v klidu? To neeee, to bych snad ani nechtel.. co by s tim clovek delal? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vřelé díky za me take gr... , funguje !!!supr odblok.

Ted jeste poslední věc !!!

Schaním TV HYBRID a AV kameru(si myslim ze muze byt universal).Jeste pro napojeni na rns 510 ! nebo alespon krabicku s konektorem ktera to prevedi do RNS 510 na CINCH VIDEO :(....nemate nekdo info o tomto ?

Editováno: , autor: nejshopy-passat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A podarilo sa niekomu oživiť RadioText a nahrávanie dopravných hlásení?

Ak som to pochopil správne, tak ten FW update funguje aj na Škodovácku navi a po update ostane Škodovácka? Kódovanie sa po update nezmení?

Nevim proc by se to melo ozivovat, kdyz to normalne funguje=)))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam RNS 510, ale Audience. V principe, funguje to identicky. Dve anteny mas z toho dovodu, aby si vedel pocuvat radio,a nezavisle od toho ti cez "druhy tuner" s druhou antenou nahravalo dopravny servis. Ak ti to nenahrava dopravny servis, prepina ti to medzi tymi antenami (na zaklade signalu, ktory je silnejsi). V zasade, ten z toho okna (ako to tu niekto pisal) je priblizne o polovicu slabsi (co som zostal dost sklamany, nakolko napr. u audi taky rozdiel nieje .. :( )

Tympadom to vyvracia iluziu, ze sa dane dve anteny sparuju, a davaju dokopy silnejsi signal

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...