Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Zdarec, jde do columbusu jina parkovací kamera nez ta skodovacka "original" nesmyslne prepalena za 5-6tisic?????

Treba od maxicam, nebo tak neco?

Ja uplne zasnu co si za ty kramy ta Boleslavska "slechta" necha zaplatit.

Bt 3000,-, Hf 6000,-, kamera 5500,-

no to to zase rychle poslu do sveta a zvazim cinu s androidem od ofiko prodejce :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Současné zapojeni:OCTAVIA II 2004 stream.Info na Překopani na COLUMBUS(SW_2684)(HW-H11)(V10-WEST MAP 8008)...PAR.POMOCNIK:1ZO 919 283 B,CAN.GATEWEY:1K0 907 530 E,EL.VOLANTU 1K0 953 549 B.Co potřeba zamenit?a kde zapojit 2 kabliky?? dik za radu :-D jake přesne Jednotky vymenit(cisla)nebo popripadne zakoupim okolo trince a frydku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi zdravím..potřebuji pomoct už sem pročet X vlaken a nic už mam hlavu jak meloun porad te:Columbus jede vše OK až na mechaniku cd/dvd čte,přehrava ale nechce vysunot CD jak by bylo mrtve tlacitko vysouvani :-/co stím??budu rád za každe info jinak kladivo sem ještě neskoušel :-D popřipadně za někym moudrym zajedu sem z třince diiiiiiiiiiiiik

To mi hlava neebere ale je to tak a nejspis sem to podelal ja ale jak?? :-D :-D Rada!!!nechce vam vysouvat Navigace CD? VAG-COM-spojit se z NAVIGACE-PŘÍZPŮSOBENÍ-ČÍSLO KANÁLU-66-timto kanalem přízpusobení lze vysunout vložené CD/DVD nebo zablokovat vysunovací tlačítko.0=normální stav/vysunovací tlačítko není zablokováno.1=vysunout CD/DVD(hodnota se neuloží).255=zablokované vysunovací tlačítko(ochrana proti odcizení)-uložit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi hlava neebere ale je to tak a nejspis sem to podelal ja ale jak?? :-D :-D Rada!!!nechce vam vysouvat Navigace CD? VAG-COM-spojit se z NAVIGACE-PŘÍZPŮSOBENÍ-ČÍSLO KANÁLU-66-timto kanalem přízpusobení lze vysunout vložené CD/DVD nebo zablokovat vysunovací tlačítko.0=normální stav/vysunovací tlačítko není zablokováno.1=vysunout CD/DVD(hodnota se neuloží).255=zablokované vysunovací tlačítko(ochrana proti odcizení)-uložit

Takže vložíš medium a už ho normálně nevyndáš? To nějak nechápu k čemu to je majiteli. Zloděj to ukradne i s mediem a pak to naformátuje a je hotovo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vložíš medium a už ho normálně nevyndáš? To nějak nechápu k čemu to je majiteli. Zloděj to ukradne i s mediem a pak to naformátuje a je hotovo...

 

Takže vložíš medium a už ho normálně nevyndáš? To nějak nechápu k čemu to je majiteli. Zloděj to ukradne i s mediem a pak to naformátuje a je hotovo...

Taky to nějak nechápu :-D Najdete to ve VIS-Příručka pro diagnostiku vozidel koncernu VW (NAVIGACE) mno ani bych na to nepřišel ale když sem se hrabal hex-canem v navigaci tak sem si to musel omylem zapnout.a bylo nadělano neznalostí sem se pokoušel z elektrikařem tohleto pořešit ale nepořešil,takže sem byl nucen navštívit pana Cosbyho z Štramberka který mi to vše z provoznil tak jak má.Musím řict Machr ví o čem mluví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, koupil jsem si Octavii II 11/07 z Německa, a potřeboval bych předělat navigaci na českou mapu, i evropu nejlépe. Nemůžete mi někdo poradit? Děkuji

Co mas columba? stahni si ted uplne novy mapy EastEurope_v10_8009 a vypal nejlip na verbatin dvd maji 4,2GB napis na tomio3@seznam.cz poslu ti muj odkaz na stazeni ja sem nechodim. Jsou tam uz vsechny nove tunely a okruhy v cr. dvd jen prozatim vloz a vyzkousej jak chodi s fw pokud dobre muzez je zkopirovat na hdd columba. Pokud ne dal bych stare v9 nebo nahral novy fw urcite tam bude starej vse je na netu ale ne tu hledej =) 

Editováno: , autor: tomio3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové. Mám dotaz. Nemůžu se dostat do Service Menu v Columbovi, respektive nevím přesně jak.

 

přes VCDS jsem si menu povolil, rádio poté restartoval, ale i když držím tlačítko SETUP i minutu, tak se do menu nedostanu. Je na to ještě nějaký jiný fígl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stáhni si image který ti to updatne na poslední verzi a odblokuje i obraz... jinak pokud si to přes vcds povolil přes adaptaci, tak by to mělo fachat.. stačí držet tlačítko setup pár sekund... pokud nejde zkus znova mačkat.

Ešte dotaz. Nastavenie parkovacieho asistenta, zobrazenie klimatizácie, sedačiek, MFD atď. sa nezmení nainštalovaním nového FW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pitrs2: A restart autoradia jsi provedl jak? pomocí 3kombinace? Ja jenom, ze jeden clovek mi rikal, ze radio restartoval = vyndal klicek ze zapalovani a pak ho tam zase dal... autoradio se pustilo znovu, tedy se pry restartovalo :-(

Odkaz na image tady nekde je. Co se tyka nastaveni parkovaciho asistenta, sedacek atd - nic se z nich nesmaze. Max (stalo se mi) se po update firmware prestaly ukazovat v MFD veci z columbuse - bylo potreba znovu prekodovat columbuse. Pokud si s tim nechces lamat hlavu, tak si v VCDS najdi long code pro autoradio (37?), opis si ho, a po aktualizaci fw tam kod zadej znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně si zkontroluj, že ten image je na tvůj kolumbus, pak sem nepiš že sem ti špatně dal odkaz nebo tak.... já to vždy kontroluji

http://gpsunderground.com/forum/volkswagen-seat-skoda/20308-all-available-firmware-rns510-22.html#post196911

Ja som určite nikde nič takého nepísal, ale keď už sme pri tom, tak sa spýtam. Na VCDS mi vypíše HW: 3T0 035 680. Mám stiahnuté dva rôzne FW5238, ale v oboch je uvedené okrem čísla písmeno ...K a ...L takže "teď babo raď". Myslíš, že je to OK? Mám aj FW5218, ale tam je to tak isto.

Editováno: , autor: edob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky 3T0 035 680A, co jsem našel toto forum: http://www.briskoda.net/forums/topic/232084-rns510-firmware-query/page-3

tak by nový vhodný FW měl být tady http://www.my-gti.com/3354/volkswagen-rns-510-firmware-upgrade-to-version-4020-4024-4026-4028

 

Pokud se pletu, tak mě opravte, zatím v tom mám hokej ;)

 

Jeste se zeptam na jednu vec, mozna budu za blbce, ale to servisni menu si mam pres VCDS povolit na adrese 37 (navi) nebo 56 (radio) nebo oboji? :)

Editováno: , autor: Pitrs2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky 3T0 035 680A, co jsem našel toto forum: http://www.briskoda.net/forums/topic/232084-rns510-firmware-query/page-3

tak by nový vhodný FW měl být tady http://www.my-gti.com/3354/volkswagen-rns-510-firmware-upgrade-to-version-4020-4024-4026-4028

 

Pokud se pletu, tak mě opravte, zatím v tom mám hokej ;)

 

Jeste se zeptam na jednu vec, mozna budu za blbce, ale to servisni menu si mam pres VCDS povolit na adrese 37 (navi) nebo 56 (radio) nebo oboji? :)

A čo keď za tým číslom nemám žiadne písmeno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...