Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

No Columbus do OII byl jenom dotykový. K tomu Auxu, stačí si koupit sadu na dodělání, napojit do rádia a tu zástrčku někam namontovat. Pokud nemáš loketku, tak asi nejlepší to bude udělat po vzoru Fabia II která to má na tom tunelu taky... No a nakodovat. Ale je mi divný ten bez dotykový Columbus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak to sorry :kol-47: ani nevím co tam mám. Škodovku jsem původně nechtěl... Vždy jsem jezdil v autech které se na silnici moc neviděj. Moje poslední bylo AUDI 80 Cabrio... jenže jsem tak nějak za léta dospěl a změnil názor. Díly za prd a nenáročnost O II mě přesvědčily. Pár much to sice má ale na to to nejezdí.

 

Jak jako nakodovat? Když tam dám aux tak se to přepne ale tím končím že jo :D Ohledně elektroniky v autě si připadám jako neandrtálec. Mechaniku zvládnu lépe.

 

Ještě blbá otázka. Kde to koupím?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji udělat to origo. Vypadá to potom pěkně... Na http://www.skodateile.cz/ teď sice mají na čas vyřazené stránky, ale tam to mají komplet, napiš jim na mail [emoji6]

Zástrčka potom vypadá takto

http://www.skoda-dily.cz/data/items/52/50735809d946b.jpg

Stačí vyříznout otvor a zastrčit... Neválí se potom nikde ty cinche[emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio Columbia neznám, ale Columbus ano [emoji6]

No asi jako první bych viděl zkontrolovat napájení a myslím že rádio má i pojistku (málo pravděpodobné ) dál zkusit hardreset (teď si nevybavuji ten trojklik tlačítek) a nebo to bude závada v rádiu a to už musí někdo, kdo tomu rozumí, prohlédnout osobně...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

verzi mam myslim C12... 3T0 035 680 G verzi HW nevim to mi tam nepise tak myslim ze je to C12, mi jde hlavne o to jaky tam je rozdil co noveho .. jestli lepsi nebo horsi atd... nikde jsem to nenasel co to ma navic

Editováno: , autor: Skapi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den,

 

Chci se zeptat, když vyndám klíček a znovu vložím, Columbus si pamatuje, kde přestala hrát písnička a pokračuje dál. Když ale přijdu do auta třeba ráno, píšnička hraje od začátku. Dá se nějak nastavit, aby si vždy pamatoval kde písnička skončila nebo je to chyba?

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz vytahnes klicek, tak navi porad bezi, prave z duvodu aby kdyz zastavis jen na chvilku, aby pak byla hned pripravena ... Usina po delsi dobe ( myslim ze ca 1/2h ), pak botuuje komplet ( s obrazovkou ). Proto ty problemy se starou gateway, ta ji neumela po te dobe korektne uspat a za 1a1/2 dne bala baterka KO. Vytahni klicek, dej ucho k navi a uslysis ventialtor ... zamjni, prijd za hodku a dej ucho k navi, bude uz spinkat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...