Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

V ‎19‎.‎1‎.‎2017 at 17:22, ferda25 napsal:

Zkus zapnout skryté menu a podívat se do CAN jestli to vidí, když dáš zpátečku...dle mého to nevidí tuhle zprávu.

Ahoj, tak jsem konečně vyzkoušel a po zařazení zpátečky se v položce CAN mění hodnota CAN reversing z off na on.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2016 at 15:13, Stringo napsal:

Pro ty, co jim nejdou mapy nahrát přes DVD, jsem uložil už převedenou variantu pro instalaci přes SD kartu a CD.

 

https://uloz.to/!q6Aw5J8VXMl3/v14-west-rns-510-810-europe-west-version-sdcard-and-cd-rar

 

- Stačí obsah složky SD nakopírovat na SD kartu a z .iso souboru udělat obraz na CD.

- Je jedno jestli budete pálit v programu NERO, Alcohol120% nebo CDBurnerXP atd.

- Je nejlepší pálit co nejpomaleji, já pálil na 10x a všechno v pohodě.

 

Pak už jen stačí vložit SD kartu, stisknout SETUP + EJECT + hlasové ovládání (tlačítko vedle eject) a po vyzvání vložit CD a postupovat dle instrukcí - velice jednoduše, pouze odklikat zelená tlačítka.

Potom se rozjede instalace a od 31% se ukazatel zasekne, ale vyčkejte až instalace dojede a vyjede CD. Instalace trvala cca 40min.

 

Ať se daří ;)

Potvrzuji funkčnost tohoto odkazu a návodu, včera přesně podle návodu a úspěšně prošlo. CD vypáleno rychl. 8x, nešla mi po 2 letech nepoužívání optika v navi, nebrala ani CD tak jsem ji rozebral a čočku omyl lihem, pak jsem zkusil CD vypálit na mém PC rychl. 10x a to neprošlo a pak jiné PC a super. Díky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak podle tvého návodu jsem přesně dělal. Když vložím SD kartu přehraje testovací zvuk, zmáčkl jsem trojkombinaci , vyplo se a vyskočil boot abych vložil instalační CD. To jsem udělal, znovu se restartovala a nakočilo jako že nabíhá ten instalační proces (viz obrázek) Po tom až doběhlo dokonce mělo vyskočit právě hlaška o instalaci kterou na displeji máš potvrdit - jenže zde je to u mě právě jinak ta hláška nevyskočila a navi se pouze zrestartovala a naběhla po chvíli normálně jako když ji obyčejně zapneš. Nějaká rada kde by mohl být zakopaný pes? Mohl by být problém, že mapy mam na DVD a ne CD? vypalováno přes imgburn rychlostí nejmenší

IMG_0233.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar!

včera jsem úspěšně vyzkoušel BMW mapy v RNS510, v Superbu II mýho táty. Fungujou perfektně!

Oproti VW mapám mají výhodu v tom, že je tam aktuálnější východ, než u VW.

Další výhoda je, že jsou rozdělěné na tři oblasti WEST - MID - EAST .

Díky tomu se oblast vejde na obyčejné DVD a nemusí být na DL DVD,

u kterých bývá problém s vypálením a taky čtením v některých navigacích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 2. 2017 na 23:03, karel21 napsal:

Tak jsem je vyzkoušel, pro mě ČR absolutně nepoužitelná, chybí  "páteřní" silnice.

A použil jsi správnou oblast?

BMW mapy jsou rozdělené do tří oblastí :

DVD1: Western Europe
Andorra, Belgien, Frankreich, Gibraltar, Irland, Luxemburg, Monaco, Niederlande, Portugal (incl. Madeira), Spanien (incl. Kanaren) und Großbritannien
Major Roads West- and Easteurope

DVD2: Middle Europe / Central Europe
Belgien, Dänemark, Deutschland, Italien, Liechtenstein, Luxemburg, Niederlande, Österreich, Kroatien, San Marino, Slowenien, Schweiz, Tschechische Republik und Vatikanstadt
Major Roads West- and Easteurope


DVD3: Eastern Europe
Bulgarien, Estland, Finnland, Griechenland, Kroatien, Lettland, Litauen, Norwegen, Polen, Russland,
Rumänien, Slowakische Republik, Schweden, Weißrussland und Ungarn
Major Roads West- and Easteurope

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...