Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, ferda25 napsal:

A zobrazují se na navigaci??

 

Nezobrazují, na to když jsem tu vznesl dotaz proč nevidím autíčko na columbusu, když ho zobrazí obyčejné radio, mi bylo řečeno, že bych musel vyměnit jednotku z faceliftové octavky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, ferda25 napsal:

To je pravda, ale většinou si to lidi právě mění. Jinak stále platí co jsme psal.

 

Kdybych vyměnil jednotku, zjednodušilo by to rozchození té kamery? Akorát moc nechápu co by v tom sw bylo špatně. Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takže obraciam sa na Vás z otázkou. Čí sa s tym už niekto stretol. 

Mám v Superbe Columbusa. Ale zistil som že nemam v ponuke nastavenie predných a zadných reproduktorov.... Je tam proste len Balance.. Nastavujem len pravu a ľavú stranu. 

Prečo to tak je??? Treba to nejako len dokodovat? (aktivovat cez VCDS?) alebo nahrat iny soft?? Soft mam 42xx ... 

Vo vsetkych origo autach sa to nastavovat dalo tu to v ponuke nemam ..a hlava mi to nevie pobrať. Ano repraky v zadnych dverach su a aj hraju. V druhom Columbe co mam v druhom Superbe sa pekne objavy na obrazovke Columbusa akoze obrazok interieru a nastavuje sa

20170121_164640_HDR.jpg

20170121_164631_HDR.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj poptávam někoho kdo mi prosím pomohl s aktualizaci map a sw u škody octavia 2 a rádio columbus. Zde ze všech příspěvku moc moudrý nejsem. Stačilo by kdyby někdo zkušený poslal odkazy kde co stáhnout budu rad za každou milou duši co pomůže díky . Tak aby stále vše fungovalo info na maxidotu ovládání na volantu atd.

Editováno: , autor: p.o.d.r.y
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš sem napsat co máš za SW aktuálně (jestli máš rozšířené menu rádia,tak držet SETUP 20s a tam to vyskočí, nebo musíš přes diag.),taky co máš za auto a MR. Potom ti tu někdo může něco poradit.
Nebo zajet za někým, kdo to umí, záleží jen odkud jsi [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Stringo napsal:

No ale potřebuješ vedet, jestli ti ten soft na ty nové mapy stačí.

Mapy jsem dával zde:
http://forum.skodahome.cz/index.php?/topic/20386-COLUMBUS-(TRINAX)-/-RNS-510#entry2200473

Ale radši si ověř kompatibilitu se softem...

prosimte to je odkaz na prvni stranu tohoto tématu z roku 2007

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...