Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

kluci ja jsem asi ko.ot stahnute vypalene ale nefunguje vypaleno na dvd+dl v neru jak psal v prispevku rychlost 4 ale nenacte dvd. Mechanika je v poradku V13 v pohode nacte.... este nejaka rada jak nahrat prez SD kartu trebarz? vraj cez tu SD kartu je to dost riskantne ci?

Ja to delal predevcirem pres tu SD kartu +CD a v pohode. Stazeno z toho prvniho odkazu. Odpoledne to hodim na uloz to uz prevedene = jen nakopirovat soubory na kartu a vypalit .iso na CD a hodit to do navi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, co jim nejdou mapy nahrát přes DVD, jsem uložil už převedenou variantu pro instalaci přes SD kartu a CD.

 

https://uloz.to/!q6Aw5J8VXMl3/v14-west-rns-510-810-europe-west-version-sdcard-and-cd-rar

 

- Stačí obsah složky SD nakopírovat na SD kartu a z .iso souboru udělat obraz na CD.

- Je jedno jestli budete pálit v programu NERO, Alcohol120% nebo CDBurnerXP atd.

- Je nejlepší pálit co nejpomaleji, já pálil na 10x a všechno v pohodě.

 

Pak už jen stačí vložit SD kartu, stisknout SETUP + EJECT + hlasové ovládání (tlačítko vedle eject) a po vyzvání vložit CD a postupovat dle instrukcí - velice jednoduše, pouze odklikat zelená tlačítka.

Potom se rozjede instalace a od 31% se ukazatel zasekne, ale vyčkejte až instalace dojede a vyjede CD. Instalace trvala cca 40min.

 

Ať se daří ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak nahrání V14 z CD + SD z odkazu od Stringa zatím neúspěšný .....  

Vždycky to skončí zamrznutím ( nechával jsem i třeba 2-3hod ) a zbořením SW.

Musel jsem to znovu celý přehrát (SW5238)  abych rádio zprovoznil .  V13  v pohodě, ale jenom z jednovrstvy DVD ( bez POI ) .

Nemůže to bejt tím že jedu na SW5238 ?  

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednovrstvy DVD a CD to čte v pohodě, nahrál jsem tam zpátky V13 a je to OK.

dvouvrstvy to nedá, přeci jenom je to nějaká cca 2008 .   Spíš mě zajímá, jestli už někdo rozchodil V14 na SW5238 , přeci jenom už to neni nejnovější  soft

a mohl by tam bejt nějakej problém s novýma mapama . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, mam soft 5238 + fix a V14 jsem taky nahraval nekolikrat prez SD kartu se to z toho tady linku nepovedlo ale navi to neublizilo tak jsem asi na 9ty pokus vypalil mapy na DVD (8GB) ale nahravalo to prve 20 min pak se zdalo ze vse ok ale po vyndani dvd, znova ze ho mam vlozit a tak jsem to dvd tam vozil v aute a nahraval asi tri dny az pak mi po poslednom vlozeni asi po 1min vysunula mechanika dvd ven ze hotovo a aj bylo mapy nakopirovane na hdd a funguju podotykam ze dvd jsem vypaloval v Nero programu a najpomalejsi rychlost 1,4 nebo tak neco. S tym dvd jsem instaloval mapy i kolegovy taky soft 5238 a trvalo to zase cele dopoledne ale nahralo sa! Takze V14 a soft 5238 urcite funguji

Editováno: , autor: bandyboss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...