Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Tak jsem nahral mapy od BMW 2017 professional + speedcams.

Maji to rozume na 3 dvd east,midle,west

vlezlo na obyc dvd-r od verbatimu a navi si to natahla na hdd. Tak otestuji funkcnost a uvidime. S DL mi totiz stavkoval notas.

IMG_0604.JPG

Editováno: , autor: wdave
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den.Stale se mi nedaří změnit uvitací logo na Columbusu. Vše dělám podle návodu a při instalaci vše proběhne v pořádku,ale nemám tam žadné logo jen černou obrazovku než naskočí klasické menu. Nevím v čem dělám chybu.

IMG_4427.JPG

IMG_4428.JPG

Superb_Columbus.png

Editováno: , autor: Fany63
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fany63: ja som mal tiež podobný problém že mi miesto loga zobrazovalo len čiernu obrazovku. Naposledy keď som sa babral s mapami, tak som musel použiť SWL Recovery CD (čo sa používa pri problémoch s nahrávaním softu) a odvtedy mi ho zas začalo zobrazovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, zelo7 napsal:

Fany63: ja som mal tiež podobný problém že mi miesto loga zobrazovalo len čiernu obrazovku. Naposledy keď som sa babral s mapami, tak som musel použiť SWL Recovery CD (čo sa používa pri problémoch s nahrávaním softu) a odvtedy mi ho zas začalo zobrazovať.

ano také jsem musel přehrát SWL a logo mám původní

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co musí mít člověk pro úspěšné přehrání:

1. správnou verzi swl.fli shodnou s verzí nahranou v navigaci

2. informace, jak logo vytvořit se správným ID - opět jsou zde změny vůči verzím softwaru.

 

Logo se nahrává do "zařízení" v navigaci, které zajišťuje komunikaci mezi ostatními "zařízeními" v navigaci. V případě chyby při nahrání je z toho těžítko. 

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

Měl bych ještě dotaz ohledně map West europe V14 (8477). Na těchto mapách ještě nejsou v ČR převedené rychlostní komunikace na dálnice? Nainstaloval jsem je na disk ale dálnice příklad D4 Příbram- Praha je stále jako rychlostní. Dále ještě u V14 nemám u Freistadtu (Rakousko) do Linzu celou dálnici kousek tam chybí je to možné? :D

 

Díky za odpovědi.

 

+ Když jsem neprve nainstaloval mapy east V13, tak po další instalaci map V14 west ztratili mapy co jsem měl v east jako například chorvatsko a další a když jsem znovu nainstaloval east v13 tak se ztratili mapy francie a aktualizace silnic čr a dalších zemí, takže tam momentálně mám zase V13 east

Editováno: , autor: cabry
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel tady někdo porovnávat VW V14 s těmi zkonvertovanými mapami 2017 od BMW ?

Třeba wdave ?

Ten s nimi jezdí od půlky dubna, tak by mohl mít nějaké poznatky už...

 

Ono to jde otestovat jednoduše tak, že v navi může být nainstalovaná V14 a BMW se spustí z DVD.

Třeba cestou tam sledovat, jak naviguje a co ukazuje VW a cestou zpět ty od BMW . Zajímalo by mne, zda je tam rozdíl. Nechce se do toho někomu?

Stálo by ho to jen jedno DVD...Já nemám 510 abych to mohl otestovat...

Editováno: , autor: clouseau
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, cabry napsal:

Ahoj,

 

Měl bych ještě dotaz ohledně map West europe V14 (8477). Na těchto mapách ještě nejsou v ČR převedené rychlostní komunikace na dálnice? Nainstaloval jsem je na disk ale dálnice příklad D4 Příbram- Praha je stále jako rychlostní. Dále ještě u V14 nemám u Freistadtu (Rakousko) do Linzu celou dálnici kousek tam chybí je to možné? :D

 

Díky za odpovědi.

 

+ Když jsem neprve nainstaloval mapy east V13, tak po další instalaci map V14 west ztratili mapy co jsem měl v east jako například chorvatsko a další a když jsem znovu nainstaloval east v13 tak se ztratili mapy francie a aktualizace silnic čr a dalších zemí, takže tam momentálně mám zase V13 east

hezky jsi to popsal, jen cetl jsi si nekdy tohle vlakno trosku vic?

Mapy jsou rozdelene na west a east, v radiu lze mit vzdy a pouze 1 nahranou cast, druhou lze mit na dvd a pouze pouzivat, nikoliv prehravat...cr je na pomezi, nase podklady, byt nruplne jsou obsazenebv obou, ale west je podrobnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...