Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Tak uz je tam!! :DKonfigurator Skoda

Dve varianty:

- Navigacni system COLUMBUS se "sound systemem" (12 reproduktoru, dig. ekvalizer) 68 900 Kc

- Navigacni system COLUMBUS s dalsimi 4 reproduktory vzadu 59 000 Kc

Popis:

Navigační systém "COLUMBUS"

DVD navigační systém Columbus nabízí uživateli komplexní a zároveň komfortní ovládání navigačních, komunikačních a multimediálních funkcí.

• Ovládání prostřednictvím 6,5" dotykového displeje

• Pevný disk 30 GB (10 GB pro navigační data, 20 GB pro hudbu ve formátu MP3 nebo WMA).

• Možnost automatického zkopírování navigačních dat z DVD na pevný disk. Poté lze DVD vyjmout a k činnosti navigace již není zapotřebí.

• Mechanika pro paměťové karty SD.

• Možnost připojení externích audiozařízení (např. iPod)

• Zobrazení navigační mapy tzv. z ptačí perspektivy.

• TMC – podpora dynamické navigace prostřednictvím příjmu zpráv o aktuální dopravní situaci (je-li takové vysílání k dispozici).

• Zobrazení navigace na displeji MaxiDOT.

• Ovládání telefonu připojeného přes sadu Příprava pro telefon GSM II.

post-7739-1195514927_thumb.jpg

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem rozjel obraz DVD za jízdy.Takže jedu,čumím a dokonce naviguji,heč

... a to vše bez jakéhokoli vypínaní a zase restartování po půlhodině atd??? Jestli je to tak, tak smekám :worthy:worthy:worthy

... a chci takyyy :)

Ja co mam verziu tak sa to da aj zapnut a vypnut stlacenim tlacidla na odomykanie dveri 3x za sebou. je to potrebne ked chcem aj navigaciu pocas jazdy a aj DVD. Vypnem DVD pocas jazdy, spustim navigaciu a zas zapnem a uz to ide. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co treba tohle:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...A:IT&ih=007

Vypada to seriozne....

To je ono, to by mohlo fungovat.

nebrat. neco hodne podobneho jsem si poridil z nemecka (http://www.dension4u.de/shop/product_info.php?cPath=193&products_id=1699&osPsid=e53749e2272a6c449527dc744038ae97 , ale vypadalo to jak to na tom ebay) a pri jizde nefungovala korektne navigace (neprepocitavala se trasa pri vyboceni z puvodni naplanovane trasy) a pak jeste vzhledem k monstroznim konektorum, neslo radio zasunout zpatky do sachty :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trinax od alesia

To si to musel mit jen spatne zapojene...nejsem odbornik, ale proc by to nemelo jit?!

to se nedalo blbe zapojit. mozna mi poslali spatny kus, ale kazdopadne mi to tam neslo ani zasunout - je tam malo mista...

Tak to nevim, sam zatim jeste navi nemam. Nedokazu poradit. Ale zkus nekoho kdo ji uz ma. V Novinkach urcite nekoho najdes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trinax od alesia

To si to musel mit jen spatne zapojene...nejsem odbornik, ale proc by to nemelo jit?!

to se nedalo blbe zapojit. mozna mi poslali spatny kus, ale kazdopadne mi to tam neslo ani zasunout - je tam malo mista...

Tak to nevim, sam zatim jeste navi nemam. Nedokazu poradit. Ale zkus nekoho kdo ji uz ma. V Novinkach urcite nekoho najdes.

sakraprace. koupim to radsi nekde v cesku, abych to mohl dopredu vyzkouset. to vraceni nebylo zrovna jednoduchy, resp. dostat z nich penize byla docela fuska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...