Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Mám jeden úplně lamerský dotaz. Pochopil jsem, že jde vyměnit Columbus za Nexuse. Udělá mi to autorizovaný servis, nebo je to spíš záležitost šikovného člověka, který se v tom vyzná a prohodí to za 30 minut v garáži?

No nie som ziadny odbornik, ale som si to radio prehodil sam za cca 10min aj so zapojenim a zasitim (schovanim) GPS anteny. A to na parkovisku. Musel som to predsa nejak otestovat.

Editováno: , autor: Scenic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jeden úplně lamerský dotaz. Pochopil jsem, že jde vyměnit Columbus za Nexuse. Udělá mi to autorizovaný servis, nebo je to spíš záležitost šikovného člověka, který se v tom vyzná a prohodí to za 30 minut v garáži?

No nie som ziadny odbornik, ale som si to radio prehodil sam za cca 10min aj so zapojenim a zasitim (schovanim) GPS anteny. A to na parkovisku. Musel som to predsa nejak otestovat.

Myslel jsem si to. Ptal jsem se na to v autorizovaném servisu a tam mi řekli, že oficiální informace ze Škodovky je taková, že ty dva systémy zaměnit v Octavii II nejdou. Že Columbus má diverzní anténu a úplně jinou komunikaci přes canbus (nevím jestli je to správně...jsem opravdu laik). A přesto tady čtu, jak si kluci vesele jezdí. Tak by mě zajímalo, jestli je v tom nějaký zásadní háček, nebo jestli prostě stačí být šikovný a jde to nějak vyřešit. Protože já si chci taky vesele jezdit :-) Díky za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co já vím, tak u některejch aut se ještě musí namontovat převodník can-busu 1.6 na 2.0. Ale jak je to u oktávky bohužel nevím. Jinak přehodit navigaci je práce na 10 minut.

Kterej logicky stojí 20.000 a není k sehnání :)

Ale jo, je k sehnání. V Německu stojí něco okolo 130 euro...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...