Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Raději napúiš,co udělal,že to šlo??Já to dělal 3× a nikdy jsem žádný problém neměl.Spíš jste něco spískali než jste přišli na to co :D

vis strasne spatne se neco dodelava kdyz se v tom nekdo uz jebal a neroujel to Doli vi o cem mluvim to byla jeho pracicka kdyz to neslo tak pak prisla este s autem neprijemna nehoda a auto bylo asi na mesic KO kdyz sem se k tomu dostal tak sme to dodelali dotahali draty a patricne nakodovaly a uz JEEEEEEEEEEtam auti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vis strasne spatne se neco dodelava kdyz se v tom nekdo uz jebal a neroujel to Doli vi o cem mluvim to byla jeho pracicka kdyz to neslo tak pak prisla este s autem neprijemna nehoda a auto bylo asi na mesic KO kdyz sem se k tomu dostal tak sme to dodelali dotahali draty a patricne nakodovaly a uz JEEEEEEEEEEtam auti

Já vím,taky nerad něco po někom dělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jestli je potřeba druhý repráček když mám přední a zadní čidla a chci dodělat zobrazení na RNS510?

Jeden mám ve sloupku a tón pípání je jiný na předek a jiný na zadek.

V tom schématu co tady je je front speaker.

Kam se dává? Je potřeba?

pdcud2rvq6.png

Ještě jedna otázka. Půjde mi zobrazení s jednotkou 1Z0919475A ? Proč je na schématu 1Z0919 83C?

Joska

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...