Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

tak tohle se nám stává pravidelně, pošťák ani nezvoní a už rovnou nechává lístek.. ono je fakt, že většinou když jezděj, tak nejsme doma, ale když doma sme, a ještě čekáme na tu zásilku, tak to už je fakt na pěst.. mě třeba měl přijít včera balíček, ale nedali mi oznámení, takže mám smůlu.. a ještě k tomu mi to daj jednou na poštu kterou mám 2km od baráku a jednou na bližší, pod kterou spadám.. tohle fakt taky nechápu.. jednou sem v nějaký spádový oblasti, tak má chodit pošta tam ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, tady to je úplně jedno :) třeba doporučená zásilka jednou přijde na hlavní poštu a jednou sem k nám :doh a tohle je stejně velkej balíček, jako mi přišel dneska na hlavní poštu.. no, prostě pravidla pro rozdělování zásilek u český pošty vážně nechápu :) když sem se zeptal, jestli poskytujou něco jako balící službu, tak mě pán poslal kamsi a ať se du prej zeptat do PPLka jestli tam mi to zabalí... prostě myslím, že jako "státní podnik" by mohli poskytovat lepší služby..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jako státní podnik je to úplně na hovno, protože maj svoje platy jistý a víc je nezajímá. A navíc když jsou teď monopol, nemusí se vůbec snažit poskytovat něco jako rozšiřující služby pro zákazníky. V tom se mi líbí nařízení EU, že do kterýhosi roku musíme mít povinně komerční konkurenci na poštovní služby, aby se tento segment začal přirozeně rozvíjet, jako to už pár let funguje např. u balíků, tam si myslím, že když je volba mezi ČP a PPL, tak každej rozumnej člověk sáhne po PPL, páč ti to dovezou až domů, zavolá ti kdy přijede atd. A když něco posíláš, tak si pro to přijedou a odveze si to, žádný čekání na přepážce atd. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurvy zasrany, curaci vopichany :aggressive: cestou na privat jedu za nejakym buzerantem, co se neda predject a jeste se hrabe jak kokot!! A jeste jsem vyjel 2 megadiry, protoze jsem si nemohl pustit dalkovy!!! :aggressive: By me zajimalo, jestli ti curaci, co maji silnice opravovat, po nich taky jezdi, zmrdi, kdybych nejakyho znal, rozbil bych mu drzku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nevim,ale ja jsem s ceskou postou spokojeny, vetsinou mi balejk priveze sikovna slecna :prc: a kdyz chci poslat neco na dobirku, tak jsem vubec neumel vyplnit slozenky, ale ta pani na poste mi to jednou ukazala( stejne jsem to parkrat z kurvil ) ale uz to umim a bez problemu. A kdyz me balejk nechaj na poste, tak si pro nej zajedu, se preci z toho neposeru, ze mi to nedovezou domu, nebo jsem byl nezastizen :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A lepší to nebude. Dokud to nespraví pořádně, nemá to smysl. Problém je, že většina dnešních silnic jsou na původních základech z dob, kdy tam jezdili koně a sem tam jedno nebo dvě auta. Je celkem jasný, že když tam dneska projede 20t kamion, tak to jde do kytek a lepení novejch povrchů to nezachrání, jediná možnost je komplet vykopat a udělat znovu. Navíc dneska serou na příkopy a hafo silnic je podmáčených, tak pak stačí když trošku přituhne a hned je to v prdeli :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jeden zmrd mě nechtěl nechat předjet a když jsem ho problikl tak mi to se vši silou zamáčkl...čurák jeden vymrdanej!!! Takovy kretény prostě nikdy nepochopím.On měl v autě dvě maly děti a kdybych to neubrzdil tak je zabije vlastní vinou.Nejhorší je to že lidi si neuvědomuji následky.Ani netušíte můj vztek... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jeden zmrd mě nechtěl nechat předjet a když jsem ho problikl tak mi to se vši silou zamáčkl...čurák jeden vymrdanej!!! Takovy kretény prostě nikdy nepochopím.On měl v autě dvě maly děti a kdybych to neubrzdil tak je zabije vlastní vinou.Nejhorší je to že lidi si neuvědomuji následky.Ani netušíte můj vztek... :aggressive:

jsi ho měl frajera zastavit nebo ho dojet až zastaví a jít mu to vysvětlit ručně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě někdo občas nasere, ale zase na druhou stranu taky nejsem svatej, žejo. Rozhodně bych si s nikým nic nešel vyřizovat, ještě bych na to doplatil andílek ...Ono někdy je nejlepší chvilku strategicky vyčkat a jakmile dotyčný udělá "chybičku", tak ho stejně předjedeš a je klid, proč se rozčilovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, já to jednou absolvoval. Totéž se mi stalo a vypěnil jsem fest. Po sjezdu z dálnice jsem si ho podal na prvních světlech. Srab se v autě zamknul a strachy si nadělal do gatí. A to byl evidentně větší jak já. Příště si to myslím rozmyslí někomu zahamstnout brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak daleko si měl čumák sveho vozu od jeho prdele?? jestli ses mu na ní nelepil já to tak nesnáším když se mi někdo nalepí na prdel

s odblibou mu pak vzadu rozsvítím brzovky spešl vypínačem ale nebrzdím :smich: a ještě to zkouknu za ním jestli tam je dostatek prostoru :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...