Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Proto ja z toho mam vitr, kafe nepiju, nekourim, alkohol vyjimecne a nejcastejs medovinu, sem tam pivo na traveni, pikantni nemam rad, takze mi to trochu smrdi, ted jsem si vzal piluli, co mi vcera del felcar, tak uvidime :) Prej muzou byt poruchy videni a sracka, tak snad to bude ok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, že tu nikdo neporadil pít rozpuštěnou jedlou sodu...

složení Gaviscon liquid peppermint suspenze (...) , natrii hydrogencarbonas 267 mg

..no ale v klidu podporujte farmaceutické firmy, no problemo..

Editováno: , autor: flames
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, že tu nikdo neporadil pít rozpuštěnou jedlou sodu...

složení Gaviscon liquid peppermint suspenze (...) , natrii hydrogencarbonas 267 mg

..no ale v klidu podporujte farmaceutické firmy, no problemo..

protože je to hnus fialovej, to by se mi asi vyroloval žaludek ven

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro inspiraci, toto není špatná kombinace. Pštrosí steak 350g na lávovém kameni, k tomu vařená zeleninka jako side dish. U toho jsem popíjel místní specialitu, kvašenou jablečnou šťávu, což je samo o sobě dosti silná stimulace pro pálení žáhy a následně pak červené víno. A díky těm dvěma porcím zeleniny mi nic nebylo. Jako předkrm jsem měl grilovanou, sušenou zeleninu a marinovanou zeleninu a ještě salát Caprese.

Takže to je opravdu účinný nástroj pro boj s pálením, hodně zeleniny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co z toho by jsi do huby nevzal? :)

Jestli myslíš toho pštrosa, tak to je tam běžně v restauracích. Docela často tam najdeš i krokodýla, toho jsem si taky dal, jednak takový moc dobrý kousky na špejlích položených na takovém crackeru a pak jako steaky. Totéž klokani, ale ti jsou občas i u nás na jídelním lístku. Jinak pštrosí maso bych přirovnal k telecímu. Krokodýl je taky velmi chutný, řekl bych chuťově podobné kuřeti, ale s konzistencí vepřového.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, já ti teda nějakou tu rybu chytím lol Už brzo zase budu moct na dravce. Už jen 10 dní zbývá vydržet. Příští neděli si odskočím do Sofie a v úterý večer už bych měl být doma, ale to už stejně asi nedorazím, abych mohl už v úterý vyrazit na dravce, protože zpět mi to letí nějak po 16 hodině tuším a mám to s přestupem v Budapešti. Ale od středy mám dovču a budu řádit na Labi, tak by jste se mohli přijet kouknout a třeba i něco si odvézt sebou ;)

no, ale jinak nevíš, co je dobré :smich:

Lososa občas kupuju uzeného, to se dá jíst. Po hotelech si ho obyčejně tak první den, dva dávám na snídani, ale pak už mi to neleze do krku, tak stejně skončím u starého osvědčeného - míchaná vejce se slaninou a párečky :) Ryby nejsou nic moc pro mně.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi nejaka kurwa ukradla 1ks čiapočky na ventilky s logom škoda, ostatne mu asi nešli povoliť lebo som ich dotiahol klučom. Zaujimalo by ma načo niekomu bude len jeden kus.... Zrovna tieto čiapočky s logom sa ťažko zhanaju, všade maju len tie obyč chromove. :angry::076:076

Editováno: , autor: Napster050
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...