Přejít na obsah

Piskani pri razeni


Hany

Doporučené příspěvky

já jo ? To bych ti nikdy neudělal. Ale stejně to turbo asi nebude, protože to nepíská, ale houká jako sova. Asi takhle : hůůůůůůůůůůůů, hůůůůůůůůůůů.

Ty jo, ty umis dve veci naprosto skvele a to trefit hlavou hrebik a rypat :D:D:D

H.

To rika clovek, co si libuje v ironii a v praci vsichni cumi jak teleta :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty tak na mně jo? Já se tady snažím, abych identifikoval zvuk po netu, předvádím ti tady sovu, jak živou a ty mně za to ještě setřeš. To sem si teda nezasloužil. :(

Jirko, promiiiiiiiin, uz budu hodnej, hlavne se nenaser a nezadej o zruseni registrace :D:D:D .

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký registrace, já nikde registrovanej nebyl. Lustrační osvědčení mám čistý. lol

Na pokutu je ještě brzo, a to i kdyby mně vážně vyfotili. Ale seš hodnej, že mně udržuješ ve střehu. Skoro jsem už na to zapomněl. :D

Ty mi neco povidej tom, ze ti neco natiram, sakra, musim zjistit jak zrusit registraci :smich::smich::smich:

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Ale čisto teoreticky by to fakt mohlo byť to turbo, lebo ja ho počujem tak minútku, kým je motor ešte studený. Obvykle si aj vypnem rádio, nech ho aspoň chvíľu počujem.

Diamante na dvou temer stejnych octavek, vcetne barvy??

Jedna ma 26 000 a druha 6 000, nemyslim si, ze to tak bude...

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Pri prerazeni, behem te 0,5 sec. se ozyva takovy jakoby pisklavy zvuk, mozna se mi to jen zda, nebo to delaji zimaky...

Doufam, ze mne nekdo nerekne, ze je to turbo, asi bych se z toho uz picnul. H.

Pisklavy zvuk pri prerazovani se mi ozyval taky a casem k tomu pribyl i stejny zvuk pri vypnutem zahratem motoru a otacenim klice v zapalovani. Po dvou neuspesnych pokusech v servisu zjistili zavadu na (? tahle klapky odvodu vyfukovych plynu? ).povedlo se uz nepiska lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...