Přejít na obsah

pneumatiky


Duchaček

Doporučené příspěvky

Po výmneně pneumatik zimní -letní začalo auto hučet takže mám pocit že není něco v pořádku. Letí pneumatiky už na autě jsem měl namontovaný a nikdy to tak nehučelo Mám pocit jako by to hučelo ložisko. Setkal se někdo z Vás takovouto závadou ? Děkuji za odpověd .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po výmneně pneumatik zimní -letní začalo auto hučet takže mám pocit že není něco v pořádku. Letí pneumatiky už na autě jsem měl namontovaný a nikdy to tak nehučelo Mám pocit jako by to hučelo ložisko. Setkal se někdo z Vás takovouto závadou ? Děkuji za odpověd .

Také jsem měl ten pocit, ale jak čím více jezdím, tím jsem si více zvykl a někdy to hučí někdy ne, asi jde o subjektivní pocit. Po jízdě jsem chodil okolo auta, rukou šahal na elektrony, jestli nejsou moc horké, ale nic. Prostě to už neřeším a mám pocit, že to asi opravdu hučelo mi v uších a nebo jinde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po výmneně pneumatik zimní -letní začalo auto hučet takže mám pocit že není něco v pořádku. Letí pneumatiky už na autě jsem měl namontovaný a nikdy to tak nehučelo Mám pocit jako by to hučelo ložisko. Setkal se někdo z Vás takovouto závadou ? Děkuji za odpověd .

duchaček to zaridi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vyvážil sis ty kola před tím, než si je dal na auto?

PS: Nauč se používat forum, jsou tu různé sekce a ty si to dal do špatné!

JJ, mám je uskladněny u kamaráda i s elektrony, nechal jsem přehodit přední pneu za zadní, elektrony zůstaly na každé kolo jak byly a vyváženo. |Stejně je tam nějaký divný zvuk, hluk. Asi koupím nové elektrony, 3kusy už byly rovnány, z toho jeden dvakrát :( Asi jsem prase, které se neumí vyhnout dírám nebo co? :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...