Přejít na obsah

okta 66kW TDI a krátké vzdálenosti


Dalibor

Doporučené příspěvky

zdar,

čtu a koukám, že je tady pár borců z Brna, měl bych na Vás takovej malej dotaz - jedu zejtra do Brna do jedný firmy, a jako adresu mi zadali

IG WATTTEUW ČR

Vídeňská 231/130

nemá náhodou někdo z vás tušení, kde by to mělo přesně bejt?

na mapě sem to našel, ale nejsem si dvakrát jistej - podle toho, co jsem našel by to mělo být proti centrálnímu hřbitovu

předem díky za radu a omlouvám se za příspěvek mimo diskuzi

zdarec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,

čtu a koukám, že je tady pár borců z Brna, měl bych na Vás takovej malej dotaz - jedu zejtra do Brna do jedný firmy, a jako adresu mi zadali

IG WATTTEUW ČR

Vídeňská 231/130

nemá náhodou někdo z vás tušení, kde by to mělo přesně bejt?

na mapě sem to našel, ale nejsem si dvakrát jistej - podle toho, co jsem našel by to mělo být proti centrálnímu hřbitovu

předem díky za radu a omlouvám se za příspěvek mimo diskuzi

zdarec

je to přesně tak, je to naproti centrálce, pravděpodobně v novým Bussiness parku (nic jinýho tam není) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,

čtu a koukám, že je tady pár borců z Brna, měl bych na Vás takovej malej dotaz - jedu zejtra do Brna do jedný firmy, a jako adresu mi zadali

IG WATTTEUW ČR

Vídeňská 231/130

nemá náhodou někdo z vás tušení, kde by to mělo přesně bejt?

na mapě sem to našel, ale nejsem si dvakrát jistej - podle toho, co jsem našel by to mělo být proti centrálnímu hřbitovu

předem díky za radu a omlouvám se za příspěvek mimo diskuzi

zdarec

je to přesně tak, je to naproti centrálce, pravděpodobně v novým Bussiness parku (nic jinýho tam není) :palec2:

díky za pomoc pane :palec2:

zatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...