Přejít na obsah

ALU kola ake ET


KAKY

Doporučené příspěvky

Zdravim, chci si ted koupit 8x 18" ET 45, ty jsou na OII v pohodě, je to vyzkoušený, jen vzadu by to chtělo ještě trošku ven, tak bych tam dal ty samý kola v ET 35 a bylo by to luxusní. Jen nevím co na to policajti a technická, když bude rozdílný ET?

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být by to nemělo, ale je otázka, zda 10 mm někdo pozná...

To si taky myslím. Ale kámoš, co má pneuservis mě od toho zrazuje. Prý bych mohl mít problém např. při bouračce, jako že auto není technicky způsobilé atd...... následně problém s pojišťovnou. Tak váhám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si taky myslím. Ale kámoš, co má pneuservis mě od toho zrazuje. Prý bych mohl mít problém např. při bouračce, jako že auto není technicky způsobilé atd...... následně problém s pojišťovnou. Tak váhám.
Tak to každopádně..zas záleží, na koho narazíš, ale když by opravdu přišlo na lámání chleba, je to auto po technické stránce nezpůsobilé

Jj, to je pravda, to jsem Ti chtěl napsat, ale zase, žijeme v banánové republice a záleží jestli se chce nebo ne.

Už jsem tu ten případ uváděl. Borec v OI TDi co si hrál na RS (proto nemám rád černé Tdi a ala RS:-) vlítl ve 180 na obyčejné silnici do protisměru, srazil se s Filckou co začala hořet, uhořela tam ženská, do filcky narazila další dvě auta, v nich 3 těžce zranění. No borec na oktávce měl gumy hladké jak na formuli, ale nikdo to neřešil, stejně jako rychlost mu věřili 70 které řekl když se probral a nakonec dostal jen další podmínku, jednu už měl předtím za násilné vniknutí a taky měl půl roku předtím jinou bouračku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chci si ted koupit 8x 18" ET 45, ty jsou na OII v pohodě, je to vyzkoušený, jen vzadu by to chtělo ještě trošku ven, tak bych tam dal ty samý kola v ET 35 a bylo by to luxusní. Jen nevím co na to policajti a technická, když bude rozdílný ET?

M.

Tak do toho půjdu, myslím si pořád lepší jiný ET vzadu než tam cpát podložky pod kola. Je fakt, že ten jeden cm na ET při běžný kontrole nikdo nepozná, ty podložky by byly vidět hned. A o ten 1 až 1,5 cm vzadu to kolo oproti předku ven prostě chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chci si ted koupit 8x 18" ET 45, ty jsou na OII v pohodě, je to vyzkoušený, jen vzadu by to chtělo ještě trošku ven, tak bych tam dal ty samý kola v ET 35 a bylo by to luxusní. Jen nevím co na to policajti a technická, když bude rozdílný ET?

M.

Hele,moje zkusenosti jsou,ze ET nikdo nezkouma.Jak na technicky,tak policajti..Jim jde spis o rozmer,co si prectou na pneu a nazdar.. ;)

Jinak mi v me otazce slo spise o to,jestli kola 8" siroka s ET 35 nebudou vzadu skrtat o lemy.. :wacko: Vim,ze na O1 je to v poho,ale nevim,jak u OII?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je fajn vědět, že až mu to jednou někdo zkoumat bude, může se z důvěrou obrátit na tebe ;)

Ale tak to je jasny..ja jen rekl svuj subjektivni nazor a zkusenosti.. ;)

A pokud na to budeme koukat takhle,tak samozrejme,ze jakmile se zmeni jakakoliv hodnota oproti serii,mela by se nechat zapsat zmena udaju do TP.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl na OII 18/8" s ET 35 a když to nebudeš snižovat tak je to ok pokud to snížíš o 30 mm a víc tak to bude vzadu škrtat ale stačí tak vyříznout plíšek co je ve spoji s lemem a nárazníkem a je to OK, co se týče předku tak to musíš snížit o víc jak 45 mm aby to škrtalo M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl na OII 18/8" s ET 35 a když to nebudeš snižovat tak je to ok pokud to snížíš o 30 mm a víc tak to bude vzadu škrtat ale stačí tak vyříznout plíšek co je ve spoji s lemem a nárazníkem a je to OK, co se týče předku tak to musíš snížit o víc jak 45 mm aby to škrtalo M.

Diky za odpoved..Skoro jsem cekal,jestli se ozves.. :) takze pokud by bylo 8x18 ET 35 auto se plne nalozilo,tak si to storpro skrtne.. :wacko::( Diky moc za radu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

a klucí vejdou se mi tam kole v rozměru 8,5 + 9,5 x 18 (5x112) ET 30? Zvažuju výměnu kol a nevím, jestli se mi tam takovýhle kola vlezou.....ten zadek mám takovej pocit, že poleze už hodně ven :wacko: a jakou na to nasadit gumu je námět na další diskuzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...