Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Nezlob se,ale nebudu to rozvíjet.Máme s Vagusem nějaké vztahy a musíme ještě něco vyřešit.Jsou určití lidé,kteří si prostě nepřejou právě u 433E tohleto zveřejit a uvidí se, co a jak dál.Jinak program pro toto je dávno hotov a je vyzkoušen,ale funguje a bude fungovat pouze s jednotkami 433E které komunikují s dveřními jednotkami po Canu a né po Linu.U této jednotky totiž nestačí přepsat data pouze v komfortce,ale i v dveřních jednotkách.

I u 1J0.. se musí přepsat dveřní jednotky..... :)

Vím.Myslím,že nebude dlouho trvat a i 433E bude venku.Číňani už to nabízejí.Můžete si koupit jednorázový adaptér,který umí na jednom autě aktivovat dojezdy.Umí to pouze ale jen jednou.Poté si sám smaže obsah(taková samodestrukce).Ten umí i 433E.Jak jsem psal,433E umím já a snad ještě 3-5 lidí v CR,ale já dal slib,že to nepustím dál.

komfort 46

login 11 - 19283

27 - zápis do eeprom

4361 - v ní odečíst 8

4362 - v ní odečíst 8

4363 - v ní odečíst 8

----------------------------

řidičovy dveře

8224 - přičíst 16

8269 - přičíst 16

8314 - přičíst 16

-----------------------------

spolujezdec

12320 - přičíst 16

12365 - přičíst 16

12410 - přičíst 16

----------------------------

L zadní

16416 - pričíst 16

16461 - přičíst 16

16506 - přičíst 16

-----------------------------

P zadní

20512 - přičíst 16

20557 - přičíst 16

20602 - přičíst 16

odzkoušeno na Bobíkovi 05/02... funguje bezvadně :p

Tak dnes jsem to taky zkoušel zprovoznit na svém autě 6/2002, ale bohužel se nepovedlo. Zkoušel to známý v servisu škoda Vagem i Vasem, ale nepodařilo se mu dostat do 27 zápis do eeprom. Napadá někoho co dělal špatně? Díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem to taky zkoušel zprovoznit na svém autě 6/2002, ale bohužel se nepovedlo. Zkoušel to známý v servisu škoda Vagem i Vasem, ale nepodařilo se mu dostat do 27 zápis do eeprom. Napadá někoho co dělal špatně? Díky za reakce.

Vagem to nejde

Vasem ze škoda servisu taky ne, verze 9 má sice možnost loginu, ale nezpřístupní 27, a poslední verze Vasu už nemá ani možnost loginu, jedině Vasem pro vyvolené nebo VDS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem to taky zkoušel zprovoznit na svém autě 6/2002, ale bohužel se nepovedlo. Zkoušel to známý v servisu škoda Vagem i Vasem, ale nepodařilo se mu dostat do 27 zápis do eeprom. Napadá někoho co dělal špatně? Díky za reakce.

Vagem to nejde

Vasem ze škoda servisu taky ne, verze 9 má sice možnost loginu, ale nezpřístupní 27, a poslední verze Vasu už nemá ani možnost loginu, jedině Vasem pro vyvolené nebo VDS

To bude ono. Díky za objasnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...