Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Jak jsem psal,pošli mi logcodirung,mrknu a nebo-proč to nezkusíš????Copak si neumíš uložit původní kódování a zkoušet to přepisovat??A o tom to celé je.Zkoušet,zkoušet a zkoušet.Víš,kolik já se toho nazkoušel.No jo,všichni se bojíte do svého rýpnout,že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebojim se, jen nemam cas jit do auta zkouste..

Na mem aute se toho uz odzkouselo, ze je zazrak, ze jeste jezdi...

Krom toho OII jsem kupoval hlavne kvuli zkoumani :)

Mas pravdu, je jenom osm moznosti a neni co zkazit..

Dneska se na too podivam, kdyz zbyde cas... Kdyby to neslo, tak pisnu kodovani a necham si poradit..

Zatim tedy dekuji moc.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to vyzkoušel a opravdu to funguje. :palec2: Musím dát ovšem cosbymu za pravdu (i když mě s tím mlžetím trochu sr..), že to není až tak velká legrace přepsat těch 15 adres (asi by se na to dal udělat nějaký skript). Jasně, když se spletu v hodnotě, tak to jednoduše opravím. O tom už se psalo.... jenže, když se uklepnu už v adrese, tak tu chybu budu hledat měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to na vlastni nebezpeci, chce to opatrnost ;)

jinak včera jsem zjistil, že se to dorbásko hádá s tím, že mám nastaveno odemknutí pouze řidičovejch dveří... musí být odemčíno komplet autí a pak to sjíždí...

takže to vrátíme zpět na odemčení všech dveří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu posoudit, jak kdo tezko k cemu prijde, ale predpokladam, ze konkretne tohle (stahovani oken) nestalo nikoho pri zkouskach ani korunu, ale dostal to od nekoho na zlatem podnosu, tak, jak to sem ted napsal Bobik.

Myslim, ze ani Bobik to sam nevymyslel, ale od nekoho sehnal.

Jenze on byl prvni, kterej si rekl, ze s timhle se zivit nebude... A proto je u mne frajer...Pro mne osobne to prinos zadny nema, ale vim, ze tim udelam radost majitelum Fabii..

Kazdopadne ruku na srdce, myslim, ze nikdo na foru neni na te urovni popisu adres, aby na tohle sam prisel... Proste to bylo nekde napsane a on k tomu nejak prisel.. Nebo se mylim?

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co střešní okno? Žeby přičíst 16 k 24608, 24653, 24698?

Po změně 15-ti Bobikem zveřejněných adres (i já děkuji :palec2: ) se střešní okno po zavření dveřních oken začne zavírat taky. Na samotné střešní okno by ale zřejmě stačilo přepsat jenom ty první tři adresy. To není řízeno po CANu. Otvírat se neumí.

Editováno: , autor: Dula
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu posoudit, jak kdo tezko k cemu prijde, ale predpokladam, ze konkretne tohle (stahovani oken) nestalo nikoho pri zkouskach ani korunu, ale dostal to od nekoho na zlatem podnosu, tak, jak to sem ted napsal Bobik.

Myslim, ze ani Bobik to sam nevymyslel, ale od nekoho sehnal.

Jenze on byl prvni, kterej si rekl, ze s timhle se zivit nebude... A proto je u mne frajer...Pro mne osobne to prinos zadny nema, ale vim, ze tim udelam radost majitelum Fabii..

Kazdopadne ruku na srdce, myslim, ze nikdo na foru neni na te urovni popisu adres, aby na tohle sam prisel... Proste to bylo nekde napsane a on k tomu nejak prisel.. Nebo se mylim?

Honza

Tak tak, nic jsem nevymýšlel, jen jsem poprosil a byla mi dána možnost opsat si adresy z papíru, pak sem to nechal jednoho šikulu nakódovat a funguje to, za což jsem nesmírně rád a neskonale vděčen onomu dobrodinci, který dal opsat a tomu, kdo nakódoval :palec2:-_-:worthy

Tohle nestálo nikoho ani korunu, mě to stálo leda cestu na nakódování... takže se složte na 2 kila za benzín lollol:smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela mě překvapilo, že pro stahování oken přes DO musím být poměrně blízko u auta (řádově metry). Otevření dveří je přitom možné na podstatně větší vzdálenost. Je to normální?

no taky se mi to tak jeví , co s tím nevim , kodoval sem to i u jiný oct a stejný tak je to asi normální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...