Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

Kuciii,na zadost Michala jsem udelal takovej letmej nacrt trasy,kterou jsme jeli..Snad to takhle staci...?Jestli chcete,tak to dohodte na web k fotkam... ;)

P.S. Malovani ve Windowsech-nejlepsi grafickej nastroj vsech dob!! :smich::p:D

post-1427-1239745412_thumb.jpg

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuciii,na zadost Michala jsem udelal takovej letmej nacrt trasy,kterou jsme jeli..Snad to takhle staci...?Jestli chcete,tak to dohodte na web k fotkam... ;)

P.S. Malovani ve Windowsech-nejlepsi grafickej nastroj vsech dob!! :smich::p:D

Díky, dohráno na picasa :palec2:

Tenhle víkend vypadá bledě zatím podle pičasí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ivelu jse taktez hledal, tam je spis pokec, ale i tak dobry, jelikoz jsme si toho na ivelu nevsiml. Jinak uz mam asi vybane kolecko, CUBE, ale nemuzu se rozhodnout mezi CUBE LTD TEAM a CUBE LTD RACE. Jsou to skoro stejne kola i s komponenty, akorad cube race ma jinaci kliky a ma zapletene kola. Jenze zapleteen kola mi nic nerikaj a bojim se, aby to nebyli nejaky sunky nad hranici ceny toho kola. Toz se teda jeste rozhoduji

CUBE LTD TEAM: CUBE TEAM

CUBE LTD RACE: CUBE RACE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hodne nejezdim, ale moc se mi libi maratony, ted byla chribska 50 a bylo to super, i kdyz jsem byl jako divak ( samozrejme pivkem a klobaskou ) ;) ale pristi rok bych chtel jet a na to uz je potreba poradne kolo a trenink. Jeste uvazuji ze pojedu dubnicky maraton, ten je kusek za slovenskem, vsak od dolnemci je to taky kusek. Jinak prodejce CUBE v okoli Uh je jedine v brode nebo zlin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo... ja ted jezdim maximalne do kunovic do prace..a pres stezky a tak to mam skoro 24 km tam a 24 zpet.. takze nekdy si jedu na kole a trenuju :p ..ale nevim.. 50km najednou je pro me asi dost jeste.. sem premyslel spise o Sobesicke Mulde.. takovy lehky zacatek asi pro me..ale az v zari...

A ty si primo Z Hradaku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapletenych kol bych se nebal. Cube je znacka, ktera si nedovoli dat nedokonale komponenty na sve kolo ( tedy v techto cenovych sverach). Jen jsem nenasel, jestli maji prumysl loziska (zkus jim napsat). Celkove bych sel do modelu Cune LTD race. Vyssi rada klik a kol bude poznat v prenosu sily.

Celkove zapletene sety nejsou nijak rozdilne od klasickych naboj, rafek, spice. Priklad Mavic. Ma svoje modely zapletenych kol (crossride, crossmax.....), kde jsou jejich rafky, naboje.... Jinak si proste zakaznik posklada kola podle sebe co uprednostnuje.

Brzdy Formula Oro K18 co jsem zpozoroval na forech, se jevi jako kvalitni brzdy s dobrym ucinkem a davkovatelnosti. Ale nejel jsem je, takze neni to moje osobni zkusenost.

Vidlice RS reba SL je hodne rozsireny model vidlic. Je kvalitne zpracovana, nechal bych si pak pri servise ji nastavit na 115mm. Ma dve komory pozitivni/negativni. Podle pomeru natlakovani si pak muzes doladit zdvih.

Jinak komponentova sada je vpoho, jen u plastu se stava ze se proriznou.

Zajdi si ho hlavne vyzkouset do prodejny jestli ti sedne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ivelu jse taktez hledal, tam je spis pokec, ale i tak dobry, jelikoz jsme si toho na ivelu nevsiml. Jinak uz mam asi vybane kolecko, CUBE, ale nemuzu se rozhodnout mezi CUBE LTD TEAM a CUBE LTD RACE. Jsou to skoro stejne kola i s komponenty, akorad cube race ma jinaci kliky a ma zapletene kola. Jenze zapleteen kola mi nic nerikaj a bojim se, aby to nebyli nejaky sunky nad hranici ceny toho kola. Toz se teda jeste rozhoduji

CUBE LTD TEAM: CUBE TEAM

CUBE LTD RACE: CUBE RACE

;)

http://www.mojekolo.cz/komponenty/rafky-zapletena-kola

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martikk: Jestli jsi prodejce, tak jsem zatim slysel nejvetsi kravinu. :smich: Zapletene kola znamenaji, ze je zapletou v tovarne. Dutina je u rafku jiz samozrejmost . Znamena to ze rafek ma 2 vrstvy (tedy dvouvrstvy, zesileny). Verze pro plaste bez duse se nazyva UST. Da se to z klasickych rafku taky udelat, ale muse se pouzit specialni paska na utesneni a dat na to dany ventilek + plast.

Priklad, mavic crossride jsou zapletena kola. A je u nich uvedeno, ze jsou pouzitelne pro system UST???? :smich:

http://www.kupkolo.cz/produkty/Zapletena-k...6-der_2145.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...