Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Nezazimoval. Jezdim, jezdim. Jsem si prehodil vidlu za zimni, vymenil naplne :smich: a budu jezdit dal, dokud nebude uz nejak moc snehu. :palec2:

Dam tu par foto z podzimniho bikovani ( Visalaje- Bily Kříž - Maly Polom - Slavíč ), jestli nevadi. Kdyz tak to smazu. :palec2: Jsou to mobilovky, tak se omlouvam za kvalitu.

Editováno: , autor: deko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nazdar bikeri, tak jak vam to slape v tyhle zime? Ja byl o vikendu na vylete po Zeleznejch horach, jako dobry, ale i kdyz jsem byl dobre oblecenej, tak mi byla kosa a byl jsem rad ze uz jsem doma :feve: Co vy, jak snasite zimu?

Alespon jsem s i udelal radost a k vanocum jsem si koupil tretry, musim je hned vyzkouset a doufam ze si hned za rohem na tom nerozbiju hubu :smich:

post-2922-1228436010_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Původně jsem zde hledal, jak se dostat do fabky, když já pako odpojím baterku (čímž se mi uzamkly všechny dveře) a posléze zavřete kapotu........Takže když je baterka nabitá a já ji jdu připojit, jsem v prdeli. Nemám se jak dostat do auta :help: Takže alespoň bajk

post-27551-1229363604_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahojda klucii,tak jsem zde po delsi odmlce .. :) posilam par fotek jak z terenu tak z Krale Sumavy,ktere jsem nasel na netu .. ;) jedna je z Simanova - mozna nekdo vi .. neskutecna stena .. :feve: dalsi je z cile .. a dalsi z vyjizdky kolem Pardubic na biku .. ;)

P.S. bohuzel mam s jezdenim na nejakou dobu utrum .. mysleno na nejake kvalitnejsi urovni .. :feve:

post-1219-1230624229_thumb.jpg

post-1219-1230624264_thumb.jpg

post-1219-1230624277_thumb.jpg

post-1219-1230624290_thumb.jpg

post-1219-1230624319_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO Farnell : ja jsem se letos na zimu take vybavil .. ;-)

poridil jsem si THERMO obleceni od Rogelli + BBB ..

bunda - http://www.global-sport.cz/cyklo/obleceni/...i-mezzoldo.html

elastaky - http://www.global-sport.cz/cyklo/obleceni/...indprotect.html

navleky - http://www.global-sport.cz/cyklo/obleceni/...heavy-duty.html

ted jsem jezdil i v - tepltach a jako co se tyce tela tak v poradku,ale na nohy me je zima i pres navleky ... :feve: kazdy trpime asi na jinou cast .. kamos zase na ruce .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...