Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

no já nevím, možná bych se bál při nějakém prudším sjezdu, že ten rám povolí a rupne, ikdyž by se to asi stát nemělo, ale nikdy nevíš, už je to narušené....

no než budou děti, respetive dítě bajkovat, tak tu fotku už dávno někde potratím, takže toho bych se nebál.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska konecne prohnal pana Vrkala :p kolem Ostravy . Nic moc kolem 50km. Moc se fotit nechtel , tak bohuzel se dam jen tady ja.Priste to napravim a blysknu ho taky.

PS. Takto vypadá cesta do Francie za dob Napoleona

Editováno: , autor: deko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky ... :) byl to opravu muj prvni zavod a vlastne i prvni takova porce kilometru .. vyjizdelo se z Klatov a hned se najelo do kopcu .. kdo Krale zna,tak mu jiste budou kopce jako Simanov ! ,nebo vyjezd do Velhartic,Kasperskych Hor ci kolem Kochanova neco rikat .. ;) je to krasna krajina .. skoda,ze se pocasi nevyvedlo .. i kdyz jak se to vezme .. na startu a vlastne az na nejaky 90 km prselo a byla neprijemna zima .. pak se to protrhalo a bylo to fajn .. ;)

ted nejake postrehy ze samotneho zavodu .. startoval jsem az ze sameho chvostu takze jsem se musel prokousavat .. priste se budu snazit nasoukat nekam dopredu .. cim blize startu tim lepe .. :) je zajimave,ze v kopcich me to celkem slo a kupodivu i bavilo .. ale na rovince me vetsinou ty,ktere jsem sjel v kopci predjeli ... :aggressive: bavil jsem se o tom s kamosem a on rikal,ze neumim drzet tempo s nejakou silnejsi skupinkou,vyuzivat baliku a podobne .. a asi na tom neco bude .. nebot pak asi poslednich 20 km se jelo uz relativne po rovince,chytl jsem se skupinky,schoval jsem se skoro vzadu a tempo v pohode a clovek si i odpocine .. :) o Lancovi se dokonce rikalo,ze dokazal pri rovinatych etapach na Tour regenerovat .. :palec2:

po dojezdu do cile neuveritelna euforie .. mel jsem radost same ze sebe ,vysledek me vubec nezajimal .. :) je to super pocit a kazdemu bych ho pral .. :) nohy me pri zavode bolely,ale to je normalni .. cucal jsem kazdou hodinu gely a je dulezite hodne pit .. z tech gelu mi pak nebylo dvakrat nejlepe a cesta autem do Pce nebyla vubec prijemna .. :feve: jedine,co me nastvalo je to,ze jsem si privezl nejakou nemoc .. asi jsem nastydl .. preci jen se to cele jelo pri teplote kolem 10 stupnu ..

celkove vzato super zavod a pristi rok jedu zase .. :) mozna zkusim 200 Km .. lol a take bych pristi rok rad jel nejaky bike maraton .. mozna Manitou Zelezne Hory .. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem byl minuly tyden v jesenikach, taham se s kolem a bylo skarede a hnusne, a jak by se tam pekne jezdilo i kdyz se nasli borci, co jeli na praded foukalo, snezilo - jak jsem ji zavidel, ze si to vyjeli k tomu vysilaci a pak zpatky.... :)

jo a kluci, nevite, kolik stoji nejaky stojanek na kolo? At hledam kde hledam, tak jich moc nemuzu objevit.Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to 'Vinca'

otázka zní jaký stojánek na kolo máš na mysli?...jestli takový co se montuje na rám, nebo stojan, do kterého dáš kolo třeba doma....viz. http://www.kupkolo.cz/produkty/Naradi-a-st...rezem_1412.html

ten první prodávají v jakémkoliv krámu s cyklistickýma potřebama, stačí se zeptat...teda alespoň ve Zlíně(např. KCK), nebo tady v Ostravě je takových obchodů hodně. V Hradišti si zajdi třeba do Juvacyklo a tam jej budou mít taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty stojanove jsou pro toho , kdo si komplet servisuje kolo sam. Jinak ja pouzivam neco podobneho , co ti ukazoval vrkal , ale jen ze se da jeste slozit. Krom prestrojeni vidle a podobnych ukonu je to perfektni na rychle servisovani razeni apod. Na vetsi udrzbu pouzivam stojan , protoze po demontazi zadniho kola se to neda pouzit. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klasické montážní stojany máš např. tady: http://www.kupkolo.cz/produkty/Naradi-a-st...y-a-drzaky_130/ ale pokud opravdu neservisuješ kolo každý měsíc, či týden, tak to nemá cenu, já třeba doma zaháknu sedlo za rám pojezdu garážových vrat a kolo krásně visí a můžu servisovat..nemusím kupovat žádné drahé, či levné stojany...levné a efektivní.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...