Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

jj .. ja tohle beru s usmevem ... ;) ty brody,to byla parada .. da se jet i nekolik desitek metru proste vodou a to je bomba .. clovek je same blato a spina,ale stastny .. ;)

ja uz jsem si ustlal tolikrat,ze to ani nepocitam .. jednou jsem uz mel taky tu cest letet pres riditka,ale nastesti to bylo v skoro nulove rychlosti .. prejizdel jsem takovou "dirku" a ta byla hlubsi nez jsem pocital .. ;) a pak uz jen hoplaaaaa a ustlal jsem si do mechu vedle .. coz bylo stesti .. :) z kola mam zatim jen narazene koleno a par modrin .. :)

Editováno: , autor: bajdik1...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týká nášlapů, tak je to jenom o zvyku a za chvíli ani nebudete registrovat při vycvakávání, že je máte....

a co se týká mých letošních km, tak je to bída, zatím kolem 700 km, ale v září se chystáme na tři dna do Beskyd, tak snad tam něco nahoním.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naslapy mam uz 2 roky a zatim jsem nespadl pri jizde, jen kdyz jsem poustel jedno kolo zprava, tak jsem zustal na miste stat a ted nastal zkrat, ze jsem proste nevedel (vedel) ze musim nastavit nohu, abych nespadl, ale proste me zustaly nohy na slapatkach a cely jsem spadl na bok, ten pocit, ze ty nohu musim vydelat ze slapatka a vono to neslo.... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy ste teda jezdci, jeste že na kole už nejezdim..

Michale kde si vzal ten výpis jízdy ? z nákýho programu ? nebo nákej spešl cyklotacho ? či co ?

no já se musím pochválit, s nášlapama jsem tak blbě nikdy nespadl, nějak jsem se hned naučil jak se mám vcvaknout, , když jsem měl ještě za komárů klipsny tak to jo, to jsem hodil krásnou tlamičku přímo na křižovatce, ale jinak ne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nášlapy versus pád, to znám. Sletěl jsem hned. Kolo jsem vyzvednul v šopu ( dávalo se nový devítikolečko a nášlapy od šimána, krásný nový botičky) Jezdím okolo bloku a trénuju vycvakávání a zacvakávání. V tom vidím kámoše a popojíždím k němu. Přibržďuju frajersky přední. Stojím a krásně padám. Zámek nepovolil :D . Hezky jsem se vymajznul na hraně chodník - asfaltka. Rozjebaný koleno. Jizvu mám do dnes. :D

Telefonování na kole: Jedu, jedu. Zvoní foun. Vyndávám z kapsičky na rámu. Dávám do pravý ruky a vykecávám se. Potřebuju přibrzdit. Přibržďuju. Destička se zakusuje do kotouče. Kotoul s kolem. Krev na silnici. Nadávky. Telefon bez baterky. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes trasa z trencina po zelenej na machnac a odtiak na kykulu, z kykule dole na chatu opekat a s chaty po modrej hrebenovka do chocholnej a s chocholnej na zelenu vodu, zelena voda trencin. spolu 80km inak pripajam foto ked sme skracovali trasu na zelenu vodu tak sme brodili cez vah ale to bola celkom sranda ako sa opalujuci ludia pozerali a smiali na siestich blaznom co brodia cez vodu vid fotka :)

post-1730-1217196828_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes trasa z trencina po zelenej na machnac a odtiak na kykulu, z kykule dole na chatu opekat a s chaty po modrej hrebenovka do chocholnej a s chocholnej na zelenu vodu, zelena voda trencin. spolu 80km inak pripajam foto ked sme skracovali trasu na zelenu vodu tak sme brodili cez vah ale to bola celkom sranda ako sa opalujuci ludia pozerali a smiali na siestich blaznom co brodia cez vodu vid fotka :)

tak to je slušný výkon.... :palec2:, ale ať se dívám, jak se dívám, ten poslední jaksi nemá kolo? Neuplavalo mu do Černého moře??? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...