Přejít na obsah

Fabia 1.4 MPI (2000) - ECU


petrosss

Doporučené příspěvky

Zdravim,

na poslednim pravidelnem servisu mi rekli, ze mam v neporadku ECU (ridici jednotka), nemuzou se pripojit na pocitac, takze presne nevi, jestli je neco dalsiho v neporadku. Hned po odjezdu ze servisu asi po ujeti 20 km prestal fungovat plynovy pedal (dal se seplapnout az na zem bez jakekoliv odezvy), takze prisla na radu odtahovka a auto ted stoji pred domem. Nejakym zazrakem se zase da mirne popojizdet (= plynovy pedal reaguje), ale jenom hodne jemne a navic auto vydava duseny zvuk.

V servisu rekli, ze bez nove ECU neni sance to resit, a ta stoji cca 23.000 Kc (bydlim v cizine) vcetne preprogramovani. Podarilo se mi sehnat pouzitou ECU (z bouraneho auta) a ted premyslim, jestli se to da nejak jednoduse zapojit a zjistit, jestli si porozumi s autem, abych nemusel davat 23 tisic jenom za to, ze se v tom pak budou dal rypat...

Stalo se vam nekdy neco podobneho?

Predem dekuju za jakoukoliv radu!

Editováno: , autor: petrosss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoj na 24h baterku a pak ji znova zapoj,měly by se vymazat uložené chyby a auto naskočit v základním nastavení.Pokud ta ŘJ z vrakáče je ze stejného typu motoru tak by to mělo normálně fachat.Na fabce jsem to nezkoušel ale na feldě jsem ji skušebně vyměnil za ŘJ/50kw a fungovalo to normálně,a na P405 jsem ji kupoval taky na vrakáči a jenom se zapojila a auto běželo normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial máš pôvodný PIN tak by to nemal byť problém, inak kukneš do VIS a víš čo a jak :D

Omlouvam se, ale v tomhle jsem opravdu zacatecnik. Vec se ma tak, ze je (pravdepodobne) chyba v ridici jednotce a moje jedina otazka je to, jestli se da pripojit jednotka z jineho auta (stejne tridy, obsahu, ...), aby se dalo otestovat jestli je to opravdu chybnou jednotkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...