Přejít na obsah

Nokia N95 a Skoda Handsfree


ferda25

Doporučené příspěvky

Tak mam tu E61i nainstaloval jsem do telefonu aplikaci jak pisete a sparoval dle navodu a po cca 4-5 minutach stale zadne zaznamy v tel. seznamu pokud se kouknu do maxi dotu.... :angry:

Ja mam E61 bez i ale to by nemelo vadit. Hned po sparovani to psalo nejakou hlasku, kterou si presne nepamatuju, jako aktualizace nebo stahovani telefonniho seznamu. Jaky mas modelovy rok. Ja mam modelovy rok 2008, OII vyrobena ve 42 tydnu (nebo 41, nevim presne).

Spravny postup jeste jednou. Nejprve zrusit parovani pristroju, pak spustit aplikaci a znovu sparovat pristroje.

Evidentne ti bude nejaka nova nebo upgradovana jednotka pro HF, nemuzes zjistit jeji verzi, cislo atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam tu E61i nainstaloval jsem do telefonu aplikaci jak pisete a sparoval dle navodu a po cca 4-5 minutach stale zadne zaznamy v tel. seznamu pokud se kouknu do maxi dotu.... :angry:

Ja mam E61 bez i ale to by nemelo vadit. Hned po sparovani to psalo nejakou hlasku, kterou si presne nepamatuju, jako aktualizace nebo stahovani telefonniho seznamu. Jaky mas modelovy rok. Ja mam modelovy rok 2008, OII vyrobena ve 42 tydnu (nebo 41, nevim presne).

Spravny postup jeste jednou. Nejprve zrusit parovani pristroju, pak spustit aplikaci a znovu sparovat pristroje.

Evidentne ti bude nejaka nova nebo upgradovana jednotka pro HF, nemuzes zjistit jeji verzi, cislo atd...

A jak to zjistim? Je to moje prvni O2 a nevyznam se v tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tady někdo z Prahy a nemá taky Nokii E65??? Že by to otestoval u Alesia??? Prý je šance, že to chodí s jednotkou z roku 2008 a tam by to šlo vyzkoušet. No kdyby mi chtěl někdo s tím pomoc.... :rolleyes:

No, kdyz to chodi s E61, tak by to melo chodit i s E65 (stejny operacni system). Pritelkyne ma E65, tak to vyhledove vyzkousim. Nevi ale nekdo, co mi to udela s mym telefonim seznamem, ktery uz mam v HF (namluvena jmena,...)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by bylo super...moc díky. Musí se tam nahrát ten soft a mělo by to být OK...prosím zkus co nejdřív.

S tou aplikaci, na kterou jsem daval link, funguje E65 stejne jako E61. Coz je dost logicke, kdyz je to ta sama aplikace a stejny operacni system. Opet nefunkcni volana, prijata a zmeskana cisla. Telefonni seznam OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. Dík ty máš ale novější generaci Handsfree..MR2008? U mé ještě s MR2006 to nefunguje. Tak koupím novou jednotku a mám jistotu, že tohle bude fungovat. Opravdu jsi mi pomohl, protože kupovat jednotku jen tak je risk. Moc dík. :palec2::palec2::palec2:

Mam posledni verzi. Auto mam teprve od minule stredy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alesio tvrdí, že ne a u autorizovaného servisu mi řekli, že pro můj typ jednotky mám poslední.

Asi se resi podobny problem. Stve me caste odpojovani telefonu (jinak vse funguje v poradku-SE K800i), ale jelikoz mam komplet cely bluetooth handsfree montovane od Alesia, tak mi v servise na zaruku nic nevymeni. Tak se chci zeptat jestli uz mate nekdo tento problem vyreseny? Jestli by mi prehrali ve Skoda servisu firmware RJ nebo dojet za Alesiem a prehraje to on? Pochybuju ze mi vymeni za novou RJ!! :( Do tedka me to nestvalo, ale kdyz vim ze uz existuje nova RJ (novej software) kterej se neodpojuje, tak me to zacina dost stvat... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
pro info - mam Sony Ericsson P1i, Scout MR2008 a s BT HF fungli ok...

to jo když máš novou BT jednotku ta to jde u těch prvních to ale zatim nejede ..... 6310 mi funguje šéfovo 800i ericsson taky , ale moje E61i ani ránu dostat tam ten tel seznam. přeci nedám dalšch 6000,- za jednotku ??????? Nezjistil jste někdo zdali nejde přerát ten soft?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...