Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

Do prdele, a ja ze si konecne zagumujem. lol lol

Tak zasa nic. :)

Takže pro upřesnění: ten bowland, co navrhujete je opravdu v centru města. Pokud nás tam bude víc jak 5 aut bude problém zaparkovat. Bude to tam samé tágo a ještě ke všemu je tam 4* hotel, takže místo spíš nebude. Za další bude rezervace drah. Je potřeba minimálně 2-3 týdny dopředu a to podle toho, kolik nás bude. S Milanem jsme si spíš mysleli, vzhledem k tomu, že bude neděle, moc se toho stihnout nedá. Většina jde v pondělí do rachoty a asi nebude nikde do večera. Ideální pro srazík a pokec bude místo na parkování + nějaké jídlo a pití. Navrhujem Globus, Olympie a možná motorest s tím, že bych zařídil salonek. U Globusu je ještě taková menší nákupní oblast Olomouc City a i zde je nějaká ta kavárnička a restauračka. Můj názor na bowlení je takový, že by to mělo být na dýl, než jeden den. Nejdůležitejší bude, že se slezem. Jinak se už moc těším!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám Marťas, že by jsme měli vyklidit pole profíkům :kol-16:

Velice rád přenechám vytvoření nálepky někomu zkušenému, ale i ta tvá má své kouzlo. Hlavně ať to do čtvrtka uzavřem a v pátek bych je nechal udělat. Trvat to bude týden a týden bude rezerva, kdyby něco. Ta poslední je hezká, ale asi bych nějak zvýraznil to písmo, aby to bylo dobře čitelné, až to bude na okně!!! :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem moc rád, že se tu nakonec sešlo tolik návrhů. Teď už jen vybrat ten nejlepší, takže Vás prosím, abyste jasnou odpovědí vybrali nálepku. Možná by nebyla špatná nějaká anketka. Nějaké nominujem a vyberem. Pořád se ale může do čtvrtka tvořit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte :) nalepka od s-talkera je u mě na 1miste :)

takže datum bude asi 21.10?????zrovna jdu do práce 6:00-18:00 :( do haje.... :( byla by možnost poslat nalepku poštou za patřičný úplatek???? :)

Kdyby se změnilo datum jedu na 100%

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte :) nalepka od s-talkera je u mě na 1miste :)

takže datum bude asi 21.10?????zrovna jdu do práce 6:00-18:00 :( do haje.... :( byla by možnost poslat nalepku poštou za patřičný úplatek???? :)

Kdyby se změnilo datum jedu na 100%

Čau snad ti to výjde, pokud ne, nálepku určitě zašlem poštou. :palec2:

Která ta nálepka se ti líbí??? Ta barevná nebo ta červená?

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte :) nalepka od s-talkera je u mě na 1miste :)

takže datum bude asi 21.10?????zrovna jdu do práce 6:00-18:00 :( do haje.... :( byla by možnost poslat nalepku poštou za patřičný úplatek???? :)

Kdyby se změnilo datum jedu na 100%

Čau snad ti to výjde, pokud ne, nálepku určitě zašlem poštou. :palec2:

Zrovna nemocním a uvidím jak to bude v práci....kdyžtak ŘD jestli mě pustí....:(

Kdyby to bylo 14.10 :):skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte :) nalepka od s-talkera je u mě na 1miste :)

takže datum bude asi 21.10?????zrovna jdu do práce 6:00-18:00 :( do haje.... :( byla by možnost poslat nalepku poštou za patřičný úplatek???? :)

Kdyby se změnilo datum jedu na 100%

Čau snad ti to výjde, pokud ne, nálepku určitě zašlem poštou. :palec2:

Zrovna nemocním a uvidím jak to bude v práci....kdyžtak ŘD jestli mě pustí.... :(

Kdyby to bylo 14.10 :):skoda:

Třeba tě pustí. Která se ti líbí ta nálepka. Potřebuji názory, abych pak věděl, kterou vytisknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba tě pustí. Která se ti líbí ta nálepka. Potřebuji názory, abych pak věděl, kterou vytisknout.

Mohli by....sakra navigace mi došla včera od Murdera takže bych tam i trefil....

tak je to nálepka od tebe s červenou octavii...... a od s-talkera s modrou fabkou a červenou O II

Obě jsou pěkné a spíš bych bral tu od s-talkera :palec2:

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VŠICHNI, KDO TADY POVĚSILI NĚJAKOU NÁLEPKU, TAK POKUD TO JE MOŽNÉ, POŠLETE MI JI V CO NEJLEPŠÍM ROZLIŠENÍ NA MAILA, ABYCH JE MĚL POHROMADĚ.

matysanek@seznam.cz

BYLA SPUŠTĚNA ANKETA K NÁLEPKÁM V NOVÉM TÉMATU!!!

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...