Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

to Johanik: Jo aháááá :-) No já jsem koukal a bez značek se dá koupit za 30 litrů ale s homologací 60 tisíc a to už bych nedal.. :help: pak ještě vybavení :-) a hlavně bych ztloustnul, si pořád vozit prdku.. I když je mi jasný, že jezdit na čtyřkole neni fakt jen tak a je to i makačka na svaly..

[/b]

Po zkusenostech ostatnich bych cinu za 30 nebral ani omylem. Je fakt ze tyhle trosku lepsi stroje jsou za 100 a vic, ale uz je znat zpracovani, jizdni vlastnosti atd, proste je to jinde. A vybaveni ? Na zacatek staci helma a rukavice, pak boty idealne nafasovat od policajtu a pozdeji treba bundu :-)

A je fakt, ze je to obcas makacka, teda spis pokazdy kdyz se vratime tak jsem zlitej nehorazne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěknej to stroj, už sem ho někde viděl lol Jen skoda, zes nebyl v sobotu na chajdě, mohli jsme je zajet potrápit, byl jsem tam celý den...

Ja tam prijel vpodvecer jeste a byl jsem tam dodnes, ale moc jsem ho netrapil, musim hezky zajet :) no ale kazdopadne jsem najel tak 150km uz takze brzy jsem na servisu :) ja se ji pokusim prevezt z tydnu a dame sraz az budes mit taky cas, to uz by mohla byt hezky "zajeta" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caukves, lemplove. O: hmm 4-kola je kocka. az se to sikne, tak ji potrapime.

Ty voe, von je junior nekde moderator? no to se picnu. :p

toz vitej Rendolfe.

hele vi nekdo neco vic o tom smrtaku pri treningu zavodu do vrchu v teplicich? nebyl to nahodou nekdo z tech co byli posledne v trmicich? :help:

srazek, srazek srazek.. tak kdyy? utery, k veciru Udoli???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele vi nekdo neco vic o tom smrtaku pri treningu zavodu do vrchu v teplicich? nebyl to nahodou nekdo z tech co byli posledne v trmicich? :help:

Tentokrat jsem mel je take na zavody, ale jeste ze sem nejel, koukal sem, ze to bylo docela kruty, auto vejpul a ridic aspolujezdec mrtvy :-( Bohužel je všude moc a moc spekulací o všem, že neměl spolujezdec helmu a pasy, což je blbost a jde to vidět i z fotek. Vic toho je v diskuzi na www.carboniacup.cz a taky vše bylo v televiznich novinach - http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=26.07.20...amp;238v=141728

Myslim ze jel i v Trmicich, červená Honda CRX s rámem !, startovní číslo 11

Octavian : OK, az budes v UL, staci rict a navecer muzem jet vyzkouset co to umi, par tras v okoli UL už mám najetých :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...