Přejít na obsah

Kazetový adaptér vs. Skoda Symphony radio


Doporučené příspěvky

Zdravim Skodovaci.

Dneska jsem poridil kazetu s vyvodem 3,5 jack na pripojeni PDA do radia Skoda-Symphony. Kdyz ji dam do radia, chvilku to previji, pak to zastavi a vyhodi hlasku "MAGAZINE". Mate s tim nekdo zkusenosti? Diky

No Symphony je dost "chytry radio" no a jelikoz motorek toci jednou civkou a snazi se navijet pasek kazety, mela by se druha civka otacet taky, jenze u adapteru kde zadnej pasek neni se druha civka netoci. A radio to vyhodnoti jako chybu (pretrzenej pasek) a vyhodi kazetu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Skodovaci.

Dneska jsem poridil kazetu s vyvodem 3,5 jack na pripojeni PDA do radia Skoda-Symphony. Kdyz ji dam do radia, chvilku to previji, pak to zastavi a vyhodi hlasku "MAGAZINE". Mate s tim nekdo zkusenosti? Diky

No Symphony je dost "chytry radio" no a jelikoz motorek toci jednou civkou a snazi se navijet pasek kazety, mela by se druha civka otacet taky, jenze u adapteru kde zadnej pasek neni se druha civka netoci. A radio to vyhodnoti jako chybu (pretrzenej pasek) a vyhodi kazetu...

Jak kdy, nechá se sehnat adaptér, který točí oběmi cívkami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam taky co toci oboma. Ak si domaci kutil tak to rozober daj to do normalnej kazety a napiesto pasky tam doj gumicku do vlasov. potom sa tocia obydve. mozno ti ta gumicka pojde dat aj rovno do tej povodnej kazety

:palec2: napis jak si dopadol

Hmm, ted jsem se dival na ten adapter a toci se obe dve kolecka, tak nevim.. Je to adapter: HAMA CD/MD/MP3 adaptér "Auto" pro autorádio s autoreverse funkcí.

Zkusim jeste pocist v manualu od radia, co by to mohlo delat. kazdopadne dik vsem. kdyz by vas neco napadlo, budu rad za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no teda nechci rýpat, ale v době kdyuž je kazeta mrtvý médium bych dal už cd

Každýmu se nechce vyhazovat 2000,- za jetý symphony, když může mít za 150,- adaptér :)

Ale jinak souhlas - radši rovnou cd, než nějaký berličky.

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no teda nechci rýpat, ale v době kdyuž je kazeta mrtvý médium bych dal už cd

Každýmu se nechce vyhazovat 2000,- za jetý symphony, když může mít za 150,- adaptér :)

Ale jinak souhlas - radši rovnou cd, než nějaký berličky.

abych uvedl na pravou míru.. Je to symphony s kazetou a s changerem vzadu. Tak proto podnikám tyhle harakiri:o) Jde mi spíš o to, že oktávka I aby hrála, musel bych povymenovat vsecky repro za kvalitni, dát mdf podlozky, woofer, zesak a pak i nejakyho Pincka s MP3. Potom bych neresil nejaky kabliky, ktery cuci z kazetaku.. ;)

Ale nechce se mi do toho vrazet tolik penez, nevim, jak dlouho s moji milou budu jeste jezdit.

BTW: abych nezapomel, uz mi to funguje. Rozdelal jsem tu kazetu (polská HAMA) a zjistil, ze vevnitř zadrhává. Rádio to vyhodilo jako hlasku MAGAZINE - zasekla paska. Stacilo jen trochu rozchodit a vse je ok.

Diky za rady panove..

Kdyz by nekdo chtel kvalitni chipanec, poladime ECU na míru.

Caucau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice taky nevím jak s olinkou budu jezdit dlouho, ale do muziky jsem se pustil. Až jí jednou budu prodávat tak vrátím původní papíraky, a to co jsem tam dal použiju v dalším autě. Teda asi krom podložek a vytlumení..... :)

tak tak to se dá vždy vrátit i kabely, ale to je opruz tak ty holt člověk taky oželí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...