Přejít na obsah

KOLKO KM DOKAZE VYDRZAT MOTOR 1,6 75kw?


tinima

Doporučené příspěvky

to záleží na strašně moc faktorech.... asi nejde takhle řict... Viděl jsem motor 1,9 TDi 66kW s 350 tis. km a neměnilo se ani turbo.... A ten samý motor total KO na 70 tis... km. Myslim že to bude, jak někdo zmínil výše, na šoférovi moc záležet....

100% pravda ! Kamoš zo služobným Formanom 650 000 ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ZDRAVIM CHEM SA OPYTAT KOLKO KM DOKAZE NAJAZDIT OCTAVIA 1.6 75KW? BO SOM POCUL DRISTY ZE 200.000 TIS.

Někde jsem četl, že motor na Octávkách má takový strop, že 350 tis. vydržet musí a pak co najedeš víc, je k dobru. Hlavu bych tím nezatěžoval. Rozhodně k tomu napomáhá i zacházení. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si rikal, ze tak tech 300 000 by to vydrzet melo bez nejake vetsi ujmy, ale pokud jsi sofer vajickar a vikendak, kterymu pri kazdym rozjezdu se spojka pali, asi ani pro motor tito lide nejsou prinosem lol Co se tyce meho motoru, drive se rozpadne auto, nez motor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...