Přejít na obsah

Sraz ŠkodaHome - Chabry 07


vittorio

Doporučené příspěvky

Taky pridam....

Ahoj nechci prudit včera si s tím dala přítelkyně práci a zamazala všechny spz .....na některých fotkách to má zamazané jen autor svého auta.........

RE: No pokud vidim dobre, tak vsichni co sem dali fotky tak sou s STZtkama, jedine ty jsi je skryl....to same muzes psat Borgovi a Davonovi....

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj.Čekalo se na jídlo +- hodinku.No ale není to hotýlek,ale Camp,že?Spíš mi Vadí,že to není situováno blíže ke středu republiky.Vše pro Moravu tak daleko.

Kurva nebreč, kdyby si nechtěl, tak nepřijedeš :plol

A teď já něco:

nevím jak to napsat, ale letos mi to celé nějak nesedlo, jasně že jsem rád viděl fajn lidičky (Zuza,Vitto,Sejďáci,černá mrcha s mrškou = Black Molly a mladá, šternberský mág přes cokoliv = Cosby, Vášova mafie, a další a další), ale asi bych se na ty pohárky také vysral, protože je to opravdu jen a jen k podráždění lidu a přitom jak psal Vitto, nikdo z nás nemá potuchy co ten či onen člověk proto musel udělat, že názor toho či onoho v porotě je jiný než můj a podobně, prostě díky že jste dojeli, popijme, pokecejme a podobně.

Jinak to jestli tam měl ten klučina s tím fáčkem vyhrát to či ono je mi jedno, to že ta fábka byla opravu moc pěkná je také pravda, ale co mne trochu nadzvedlo, bylo to, že se tam pro cenu dostal kluk s řakovým žlutým RS-em OI, kde byly bílé alu-disky a kluk, který OII 1.9TDi v černé brko-barvě upravil do RS-a, měl překrásné elektrony, pěkně udělanou hudbu(nic extra ale pěkný) a čistou káru (myslím tím i čistotu práce), tak nedostal nic. Tak to se mnou kurva hejblo. Nicméně nic nemám proti porotě, sám bych to dělat nechtěl.

A ještě jedna věc: byli tam dva kluci na vozíku (nebudu je litovat - prostě je to realita, i když na piču), oba měli krásné OII s pěknými úpravami, pěkným lakem a čisté(tu první komentuju o dva řádky výše), oba přijeli a byli strašně fajn, a u mne to jsou oba borci, protože ti jedinní si na nic nestěžovali, nic jim nevadilo a neustále měli úsměv na rtech.

Jestli to čtou, tak kluci jste super a vždy Vás oba rád uvidím i Vaše káry :palec2:

P.S. Henslíku - ukliď si ten bordel v autě, já ti to s tím dítětem nesežeru, když jsi toho šmudlu dělal, tak jsi s tím měl počítat a ne jen se slastně culit :p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdoze vyhral?? Seriofka RS? Tak to je velmi neobjektivni... Myslel jsem, ze se hodnoti upravy... A ze tam tech aut s nimi a peknymi bylo a to dost! Fotky ode mne jsou na club. ef-té-péč-ku :feve:

Byl tam i DUB s Californie... ;)lol lol

toho amíka jsem si taky vyfotil jen jsem ho tam nikde nepotkal lollollol

no ja sem koukal kdo tAm mluvil englicky a nikde nikdo...asi se bal. blboun jeden :)

hansi vim ze to nebylo idealni a doufam ze priste to bude zase lepcejsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pridam....

Ahoj nechci prudit včera si s tím dala přítelkyně práci a zamazala všechny spz .....na některých fotkách to má zamazané jen autor svého auta.........

RE: No pokud vidim dobre, tak vsichni co sem dali fotky tak sou s STZtkama, jedine ty jsi je skryl....to same muzes psat Borgovi a Davonovi....

v poho já jsem se jen zarazil nad tím jak své máš zakryté a jiné tam jsou ....jinak v klidu :-))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych taky neco placnul ;) , tak me se sraz libil, rad sem zase videl par lidicek -_- , soutez neresim pac se svou octuli se do toho neseru :p , je fakt ze mi ta soutez prijde zbytecna na klubovym srazu, ale budiz nekdo tam treba jede jen kvuli tomu.

Obsluhu sem poresil stravou z jineho zdroje poucen z minuleho roku :feve: kdy to bylo stejne, takze naprd :ble .

Dekuju vsem poradajicim za peknou akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych taktez podekovat za bezva sraz, taktez jsem se konecne setkal s nekterymi ktere znam pouze z fora a kteri mi pomohli s resenim problemu popripade se shanenim soucastek a dilu. Pocasi ze zacatku nic moc ale kdyz uz zacalo byt pekne, tak jsem musel pryc. Organizace dobra az na tu obsluhu, ac pan vedel kolik asi prijede lidi, tak s obsluhou moc nechvatal protoze vedel, ze se stejne nemame kde jinde najist, jinak opravdu dobre, tesim se na dalsi setkani. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak,byl bych pro toto vše shrnout do jednoho tématu.jsou tu myslím 3 témata o srazu v TrioCampu

2 slouceny dohromady ;)

Me treba stvalo, ze nebyla soutez o nejhure umyte a uklizene auto, o nejspinavejsi motor, protoze si myslim, ze jsem si take neco mohl vysoutezit... Vzdy se musi soutezit jen o to nejlepsi... lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám srazík super, jak to vidim tak mě to zase sere, že jsem nedojel.

Já věděl že se nemám tak těšit.

Všem komu jsem co slíbil a nebo měl něco domluveno se omlouvám, ale neplánovaně se na cestě do práglu vyskytla závada a na 58km dálnice D1 odešel do věčných lovišt motůrek z mé Š1000MB (prasklo ojniční ložisko na 4 válci, píst vyletěl a dílo bylo hotovo). Jelikož jsem čekal delší dobu na odtah a cesta zpět taky trvala dlouho tak už jsem neměl sílu vyjet s octou !

Takže dikes za fotky ! já mam jenom dvě z toho dne :D

post-517-1179085881_thumb.jpg

post-517-1179085887_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...