Přejít na obsah

Sraz ŠkodaHome - Chabry 07


vittorio

Doporučené příspěvky

PS: Neodpustím si ještě jednu věc. Zm*rdi co cizím něco montí na autě (viz. Bobíkovo auto) a takový, co chodí mezi autama a uráží stylem "si hraješ na RS" (viz. Luďovy zkušenosti) ať příště sedí doma...

Také si něco neodpustím - buď konkrétní ! ! !

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: Neodpustím si ještě jednu věc. Zm*rdi co cizím něco montí na autě (viz. Bobíkovo auto) a takový, co chodí mezi autama a uráží stylem "si hraješ na RS" (viz. Luďovy zkušenosti) ať příště sedí doma...

Také si něco neodpustím - buď konkrétní ! ! !

Bobik mel v podpisu neco, ze mu borci odpojili baterku a ze mu to nejak zblblo stahovani oken...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: Neodpustím si ještě jednu věc. Zm*rdi co cizím něco montí na autě (viz. Bobíkovo auto) a takový, co chodí mezi autama a uráží stylem "si hraješ na RS" (viz. Luďovy zkušenosti) ať příště sedí doma...

Také si něco neodpustím - buď konkrétní ! ! !

PS: Neodpustím si ještě jednu věc. Zm*rdi co cizím něco montí na autě (viz. Bobíkovo auto) a takový, co chodí mezi autama a uráží stylem "si hraješ na RS" (viz. Luďovy zkušenosti) ať příště sedí doma...

Také si něco neodpustím - buď konkrétní ! ! !

Bobik mel v podpisu neco, ze mu borci odpojili baterku a ze mu to nejak zblblo stahovani oken...

Koukni do Vaše Fabie-Autíčko Haničky Zagorový, tam o tom píšu víc, tak už jsem to nepsal sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

místo srazu suprový... stížnosti na jídlo nechápu, chutnalo to, jen se muselo čekat, což je pochopitelný když nás tam sedělo tolik...

jinak jak píšou kluci předemnou, zušil bych pohárky a hodnocení... akorát to dělá zlou krev... tenhle tip srazu by neměl být o pohárkách, ale o pokecu a dobré náladě... ;)

Boooobiká,čti obecní kašpare :p to je samozřejmě blbost co ti kdo udělal,ale já to nebyl,což mě mrzí,protože já bych ti sundal ještě kola a vyndal motor lollol a tak nebud smutnej a nařid si hodiny na palubce,umíš to ,že jo lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravde kdyby mi nekdo odpojil baterku tak bych byl taky nasranej, precejen to nemusi byt jen hodiny, ale treba nastaveni audia, alarm atd :( ... proste delat picoviny s cizim autem .. NE NE NE

jj souhlas sokolíku ;)

Jsem zvědavej jestli se ten frajer přizná, když už měl dost kuráže to udělat...nebylo by od věci se teď aspoň omluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravde kdyby mi nekdo odpojil baterku tak bych byl taky nasranej, precejen to nemusi byt jen hodiny, ale treba nastaveni audia, alarm atd :( ... proste delat picoviny s cizim autem .. NE NE NE

jj souhlas sokolíku ;)

Jsem zvědavej jestli se ten frajer přizná, když už měl dost kuráže to udělat...nebylo by od věci se teď aspoň omluvit.

podle mě se už stalo (ta diskuze kde se to probíralo je předpokládám, že Bobikem od včera od večera promazaná) a nevim, proč to tu furt omíláš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravde kdyby mi nekdo odpojil baterku tak bych byl taky nasranej, precejen to nemusi byt jen hodiny, ale treba nastaveni audia, alarm atd :( ... proste delat picoviny s cizim autem .. NE NE NE

Tak i já se připojím ........nevim co se stalo ale odpojovat někomu baterku a podobné jiné věci je pěkná hovadina nejsou to hodiny atd ale jak píše MichalF je to daleko víc věcí ......podle toho co v autí je a tak třeba nějaké dobré autorádio pak naladit dobrej opruz!!!!!!on se vždy někdo najde kdo bude škodit......to slovo se jmenuje ""závist""

k srazu jinak to bylo ok jak už jsem psal.......původne jsem ani nechtel dorazit mohlo za to počasí ale nakonec počásko super tak jseme opožděně dorazili............................:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal tam, kde se to promazalo, neudělal to nikdo cizí, ale kluci z Fabia klubu (sám jsem stál u toho) a bylo to bráno jako sranda. Už všichni víme, že bobikovi to nesedlo :( a právě to, že není kde si přečíst co a jak bylo, se teď budou rojit reakce jako napsal MartinRS (že závist apod...to je to poslední). Nemyslím to zle vůči nikomu tady z vás kluci, ale akorát to ještě víc šmodrchá situaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu majinko reagovat na to co jsi napsal:

Nejdříve se trošku musím zastat pořadatelů - ten kluk s OII 1.9Tdi (bratr) nakonec přece jen pohárek vyhrál, byla to trocha jeho mistake, když po dešti smytém čísle omylem nahlásil čísílko o jedno vyšší (žlutá O1 RS, která ani nebyla hodnocena) a tudíš ho ani nevyhlásili...

A dále Ti musím poděkovat za ten poslední odstavec, asi víš o čem píšeš, když je člověk na vozíku. Takových pár řádků co jsi napsal dodá těm dvěma klukům, když si to přečtou, zase o kapku větší chuť makat i na sobě v jejich životní situaci, Fakt za ně moc Dík!

tak to meni situaci, my sme se interne pohadali i kvuli tomuhle mezi poradateli :)

tak to se musim zminit :) jinak samozrejme do priste se poucime, pord je co zlepsovat a sem rd ze se to vetsine libilo, mozna veci jako hazeni hlavou a tak do priste zrusime akorat to pridelava problemy poradatelum, kor kdyz prsi :)

pohary muzeme zkusit dat hlas lidu ale zas pak nekdo bude nadavat, ze ten ma kamarady a vyhral a podobne.

porotci se nezucastnovali pokud vim, jen radek, ale to je recese samo o sobe pohar pro retro :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu majinko reagovat na to co jsi napsal:

Nejdříve se trošku musím zastat pořadatelů - ten kluk s OII 1.9Tdi (bratr) nakonec přece jen pohárek vyhrál, byla to trocha jeho mistake, když po dešti smytém čísle omylem nahlásil čísílko o jedno vyšší (žlutá O1 RS, která ani nebyla hodnocena) a tudíš ho ani nevyhlásili...

tak to meni situaci, my sme se interne pohadali i kvuli tomuhle mezi poradateli :)

Šak se nebojte pohárek sem mu hnetka dal, i tu tašku co sem dostal!!!!!!!!!

Mně to bylo hnetka dívný.Ale nevím proč to sem taky nenapsal Jirkasss V//RS Že sem mu to hnetka předal!!!!!!!!!! :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já také něco přidám do pranice.sraz byl super.o5 jsem viděl spousty starých znamých i nových tváří.děkuji organizátorům ,protože vím jakou práci dá dát něco takového dohromady.každý si najde něco co se mu nelíbilo.já třeba nechápu proč nemám také kalíšek :p .tak to byl samo vtip,protože na to nemám,ale poslouží to jako příklad.jde tu hlavně o to,že každý máme nějakou vazbu na svého mazánka a jsme tak trochu stejní šílenci do škodovek.tato akce je dobrovolná,takže kdo nechce nebo jezdí jen kritizovat tak ať je raději doma.já jezdím rád a myslím,že je nás více bez rozdílu věku a pohlaví,že-palo,kteří budou jezdit i nadále.tak ještě jednou dík organizátorům spešl el prezidento :palec2: -doufám,že bude sleva na koberečky-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravde kdyby mi nekdo odpojil baterku tak bych byl taky nasranej, precejen to nemusi byt jen hodiny, ale treba nastaveni audia, alarm atd :( ... proste delat picoviny s cizim autem .. NE NE NE

jj souhlas sokolíku ;)

Jsem zvědavej jestli se ten frajer přizná, když už měl dost kuráže to udělat...nebylo by od věci se teď aspoň omluvit.

frajer se ještě nepřiznal, samozřejmě, že jich u auta bylo daleko víc...

stalo se jen to, že mi nějakej dobrák odpojil baterku a byl to pěknej diletant...

promazal jsem to tam já....

chybový hlášky se mažou vagem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. takže, srazík se vydařil a počasí ke konci taky dostalo rozum. Posílám poděkování všem lidičkám co si dali práci s tímto pohodovým srazíkem. Soutěže tak nějak neřešim, pro mě je pozitivní že se mé auto dostalo na fotku, která byla tady publikovaná Aniz bych ji sem dal sám :) , další klad je sleva 100kč na vstupném, neb to pokrylo roční členství. :palec2::) .

Obsluha byla taková jaká byla, s tim se musí počítat.

Jinak děkuji všem kteří mi poradili jak, kudy, co a odkud vést k zesilovači. /Jen počkejte až mi těch 5m nebude stačit. :) /

tak radši Jiříku kup i toho napájecího 6 m at máš jistotu a my všechny zuby ;)...ale toho signálovýho pokud to budeš tahat tou stranou u spolujezdce budeš 6m potřebovat nezapomeň

Pozdě. :) Ale signalu mám 6m. :palec2: . A z tvé bočnice sem udělal mini bočnici, zatim teda jen na krabicovym papíru. Jen nechápu jak tam ta bočnice pak drží.

no je více verzí mě to třeba drželo tak, že jsem tam měl z druhé strany hliníkový profil a tím to byl stažené na svárech kastle, vitto to řešil jinak a i Martin RS to má jinak poptej se jich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj.Čekalo se na jídlo +- hodinku.No ale není to hotýlek,ale Camp,že?Spíš mi Vadí,že to není situováno blíže ke středu republiky.Vše pro Moravu tak daleko.

Kurva nebreč, kdyby si nechtěl, tak nepřijedeš :plol

A teď já něco:

nevím jak to napsat, ale letos mi to celé nějak nesedlo, jasně že jsem rád viděl fajn lidičky (Zuza,Vitto,Sejďáci,černá mrcha s mrškou = Black Molly a mladá, šternberský mág přes cokoliv = Cosby, Vášova mafie, a další a další), ale asi bych se na ty pohárky také vysral, protože je to opravdu jen a jen k podráždění lidu a přitom jak psal Vitto, nikdo z nás nemá potuchy co ten či onen člověk proto musel udělat, že názor toho či onoho v porotě je jiný než můj a podobně, prostě díky že jste dojeli, popijme, pokecejme a podobně.

Jinak to jestli tam měl ten klučina s tím fáčkem vyhrát to či ono je mi jedno, to že ta fábka byla opravu moc pěkná je také pravda, ale co mne trochu nadzvedlo, bylo to, že se tam pro cenu dostal kluk s řakovým žlutým RS-em OI, kde byly bílé alu-disky a kluk, který OII 1.9TDi v černé brko-barvě upravil do RS-a, měl překrásné elektrony, pěkně udělanou hudbu(nic extra ale pěkný) a čistou káru (myslím tím i čistotu práce), tak nedostal nic. Tak to se mnou kurva hejblo. Nicméně nic nemám proti porotě, sám bych to dělat nechtěl.

A ještě jedna věc: byli tam dva kluci na vozíku (nebudu je litovat - prostě je to realita, i když na piču), oba měli krásné OII s pěknými úpravami, pěkným lakem a čisté(tu první komentuju o dva řádky výše), oba přijeli a byli strašně fajn, a u mne to jsou oba borci, protože ti jedinní si na nic nestěžovali, nic jim nevadilo a neustále měli úsměv na rtech.

Jestli to čtou, tak kluci jste super a vždy Vás oba rád uvidím i Vaše káry :palec2:

P.S. Henslíku - ukliď si ten bordel v autě, já ti to s tím dítětem nesežeru, když jsi toho šmudlu dělal, tak jsi s tím měl počítat a ne jen se slastně culit :p:smich:

Budu majinko reagovat na to co jsi napsal:

Nejdříve se trošku musím zastat pořadatelů - ten kluk s OII 1.9Tdi (bratr) nakonec přece jen pohárek vyhrál, byla to trocha jeho mistake, když po dešti smytém čísle omylem nahlásil čísílko o jedno vyšší (žlutá O1 RS, která ani nebyla hodnocena) a tudíš ho ani nevyhlásili...

A dále Ti musím poděkovat za ten poslední odstavec, asi víš o čem píšeš, když je člověk na vozíku. Takových pár řádků co jsi napsal dodá těm dvěma klukům, když si to přečtou, zase o kapku větší chuť makat i na sobě v jejich životní situaci, Fakt za ně moc Dík!

No tak něco málo o tom opravdu vím, mám kamaráda který je na tom od narození s hybností velmi špatně, nicméně jezdil a jezdí s námi na dovolené, výlety, i když řeknu ti, pěkně jsem si ponadával na vozík v Benátkách, no pronese se to, ale to jen tak bokem.

Víš já nevím co se těm klukům stalo a opravdu je nebudu litovat, oni to mají i tak těžké a ještě s nimi někde brečet, tak to sorry, to ne. Prostě hlavou proti zdi a ono to půjde a né že né :palec2: Ale já jim nechci ani lézt do zadku (což by ode mne každej očekával), prostě pro mne ti kluci jsou jako každej jinej a je to. Pokud přijdou schody, tak jim pomohu, když přijde vyasfaltovaný chodník dolů, tak k nim přisednu a hurá dolů ;) Doufám, že jsem tím jasně naznačil jak to myslím a jinak co se těch dvou týká, tak ti moc moji mentální podporu nepotřebují, oni jsou silní i tak, to je na nich a na jejich autech vidět :palec2:

A za tím si stojím. Aby jsi měl představu kdo to píše, jsem ten suveréně "nejmenší" člen OC, chodil jsem tam v NIKE teplákové soupravě a měl jsem na uchu handsfree ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já také něco přidám do pranice.sraz byl super.o5 jsem viděl spousty starých znamých i nových tváří.děkuji organizátorům ,protože vím jakou práci dá dát něco takového dohromady.každý si najde něco co se mu nelíbilo.já třeba nechápu proč nemám také kalíšek :p .tak to byl samo vtip,protože na to nemám,ale poslouží to jako příklad.jde tu hlavně o to,že každý máme nějakou vazbu na svého mazánka a jsme tak trochu stejní šílenci do škodovek.tato akce je dobrovolná,takže kdo nechce nebo jezdí jen kritizovat tak ať je raději doma.já jezdím rád a myslím,že je nás více bez rozdílu věku a pohlaví,že-palo,kteří budou jezdit i nadále.tak ještě jednou dík organizátorům spešl el prezidento :palec2: -doufám,že bude sleva na koberečky-

Jo jo, pod to se ti podepíšu TÁTO :palec2:;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu majinko reagovat na to co jsi napsal:

Nejdříve se trošku musím zastat pořadatelů - ten kluk s OII 1.9Tdi (bratr) nakonec přece jen pohárek vyhrál, byla to trocha jeho mistake, když po dešti smytém čísle omylem nahlásil čísílko o jedno vyšší (žlutá O1 RS, která ani nebyla hodnocena) a tudíš ho ani nevyhlásili...

A dále Ti musím poděkovat za ten poslední odstavec, asi víš o čem píšeš, když je člověk na vozíku. Takových pár řádků co jsi napsal dodá těm dvěma klukům, když si to přečtou, zase o kapku větší chuť makat i na sobě v jejich životní situaci, Fakt za ně moc Dík!

tak to meni situaci, my sme se interne pohadali i kvuli tomuhle mezi poradateli :)

tak to se musim zminit :) jinak samozrejme do priste se poucime, pord je co zlepsovat a sem rd ze se to vetsine libilo, mozna veci jako hazeni hlavou a tak do priste zrusime akorat to pridelava problemy poradatelum, kor kdyz prsi :)

pohary muzeme zkusit dat hlas lidu ale zas pak nekdo bude nadavat, ze ten ma kamarady a vyhral a podobne.

porotci se nezucastnovali pokud vim, jen radek, ale to je recese samo o sobe pohar pro retro :)

To psal mně a né tobě, tak co sa do teho sereš ty bezvýznamný předsedo. Tam koukej aby v kravíně svítily všechny světla :plol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...