Přejít na obsah

Sraz ŠkodaHome - Chabry 07


vittorio

Doporučené příspěvky

No.. takže, srazík se vydařil a počasí ke konci taky dostalo rozum. Posílám poděkování všem lidičkám co si dali práci s tímto pohodovým srazíkem. Soutěže tak nějak neřešim, pro mě je pozitivní že se mé auto dostalo na fotku, která byla tady publikovaná Aniz bych ji sem dal sám :) , další klad je sleva 100kč na vstupném, neb to pokrylo roční členství. :palec2::) .

Obsluha byla taková jaká byla, s tim se musí počítat.

Jinak děkuji všem kteří mi poradili jak, kudy, co a odkud vést k zesilovači. /Jen počkejte až mi těch 5m nebude stačit. :) /

Editováno: , autor: Fugenbunt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se tedy taky můžu vyjádřit ke srazu, tak:

1) Asi bych se příště taky na nějaké soutěže a poháry vylajzl a nechal to an jiné srazy. Vždycky to bude co člověk to názor a aby to končilo nějakým domlouváním je myslím zbytečné, akorát to dělá zle mezi členy, zdá se. Možná by to řešilo udělat diváckou anketu, že každý bude mít hlas a ať rozhodne lid..

Ale myslím si, že členové poroty by soutěžit neměli. Nic proti nikomu, to chraň bůh, ale podle mě je to svým způsobem konflikt zájmů.

2) Místo bylo dobré, moc mile mě překvapila čistota sociálek. A malá boudička a pár set km jednou za rok neřeším. Restaurace taky ucházející, s čekáním se dalo počítat a dalo se i přežít, jídla když měl člověk hlad...

3) Jsem rád, že jsme jeli a že jsem se viděl s některýma lidma a za rok jedu zas, bude-li to jen trochu možné.

4) A ještě jednou díky organizátorům, udělali fakt kus práce a kdo si to nezkusí, nepochopí. Vážně díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. takže, srazík se vydařil a počasí ke konci taky dostalo rozum. Posílám poděkování všem lidičkám co si dali práci s tímto pohodovým srazíkem. Soutěže tak nějak neřešim, pro mě je pozitivní že se mé auto dostalo na fotku, která byla tady publikovaná Aniz bych ji sem dal sám :) , další klad je sleva 100kč na vstupném, neb to pokrylo roční členství. :palec2::) .

Obsluha byla taková jaká byla, s tim se musí počítat.

Jinak děkuji všem kteří mi poradili jak, kudy, co a odkud vést k zesilovači. /Jen počkejte až mi těch 5m nebude stačit. :) /

tak radši Jiříku kup i toho napájecího 6 m at máš jistotu a my všechny zuby ;)...ale toho signálovýho pokud to budeš tahat tou stranou u spolujezdce budeš 6m potřebovat nezapomeň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: Neodpustím si ještě jednu věc. Zm*rdi co cizím něco montí na autě (viz. Bobíkovo auto) a takový, co chodí mezi autama a uráží stylem "si hraješ na RS" (viz. Luďovy zkušenosti) ať příště sedí doma...

Takovy lidi ignorovat, kazdej si svoje auto muze uzpusobit k obrazu svemu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

místo srazu suprový... stížnosti na jídlo nechápu, chutnalo to, jen se muselo čekat, což je pochopitelný když nás tam sedělo tolik...

jinak jak píšou kluci předemnou, zušil bych pohárky a hodnocení... akorát to dělá zlou krev... tenhle tip srazu by neměl být o pohárkách, ale o pokecu a dobré náladě... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj.Čekalo se na jídlo +- hodinku.No ale není to hotýlek,ale Camp,že?Spíš mi Vadí,že to není situováno blíže ke středu republiky.Vše pro Moravu tak daleko.

Kurva nebreč, kdyby si nechtěl, tak nepřijedeš :plol

A teď já něco:

nevím jak to napsat, ale letos mi to celé nějak nesedlo, jasně že jsem rád viděl fajn lidičky (Zuza,Vitto,Sejďáci,černá mrcha s mrškou = Black Molly a mladá, šternberský mág přes cokoliv = Cosby, Vášova mafie, a další a další), ale asi bych se na ty pohárky také vysral, protože je to opravdu jen a jen k podráždění lidu a přitom jak psal Vitto, nikdo z nás nemá potuchy co ten či onen člověk proto musel udělat, že názor toho či onoho v porotě je jiný než můj a podobně, prostě díky že jste dojeli, popijme, pokecejme a podobně.

Jinak to jestli tam měl ten klučina s tím fáčkem vyhrát to či ono je mi jedno, to že ta fábka byla opravu moc pěkná je také pravda, ale co mne trochu nadzvedlo, bylo to, že se tam pro cenu dostal kluk s řakovým žlutým RS-em OI, kde byly bílé alu-disky a kluk, který OII 1.9TDi v černé brko-barvě upravil do RS-a, měl překrásné elektrony, pěkně udělanou hudbu(nic extra ale pěkný) a čistou káru (myslím tím i čistotu práce), tak nedostal nic. Tak to se mnou kurva hejblo. Nicméně nic nemám proti porotě, sám bych to dělat nechtěl.

A ještě jedna věc: byli tam dva kluci na vozíku (nebudu je litovat - prostě je to realita, i když na piču), oba měli krásné OII s pěknými úpravami, pěkným lakem a čisté(tu první komentuju o dva řádky výše), oba přijeli a byli strašně fajn, a u mne to jsou oba borci, protože ti jedinní si na nic nestěžovali, nic jim nevadilo a neustále měli úsměv na rtech.

Jestli to čtou, tak kluci jste super a vždy Vás oba rád uvidím i Vaše káry :palec2:

P.S. Henslíku - ukliď si ten bordel v autě, já ti to s tím dítětem nesežeru, když jsi toho šmudlu dělal, tak jsi s tím měl počítat a ne jen se slastně culit :p:smich:

Budu majinko reagovat na to co jsi napsal:

Nejdříve se trošku musím zastat pořadatelů - ten kluk s OII 1.9Tdi (bratr) nakonec přece jen pohárek vyhrál, byla to trocha jeho mistake, když po dešti smytém čísle omylem nahlásil čísílko o jedno vyšší (žlutá O1 RS, která ani nebyla hodnocena) a tudíš ho ani nevyhlásili...

A dále Ti musím poděkovat za ten poslední odstavec, asi víš o čem píšeš, když je člověk na vozíku. Takových pár řádků co jsi napsal dodá těm dvěma klukům, když si to přečtou, zase o kapku větší chuť makat i na sobě v jejich životní situaci, Fakt za ně moc Dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se tak ťešil, ale jak tak býva vždy se něco semele. Tak se to tak seběhlo, že se nam narodila cerka. Sice si hodně pospíšila. Narodila se ve 29 týdnu ale holt to tak přišlo.Tak snad se dostavím někdy příště.

Samože veliká gratulace, a hlavně ať je vše OK - srazíků ještě bude :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. takže, srazík se vydařil a počasí ke konci taky dostalo rozum. Posílám poděkování všem lidičkám co si dali práci s tímto pohodovým srazíkem. Soutěže tak nějak neřešim, pro mě je pozitivní že se mé auto dostalo na fotku, která byla tady publikovaná Aniz bych ji sem dal sám :) , další klad je sleva 100kč na vstupném, neb to pokrylo roční členství. :palec2::) .

Obsluha byla taková jaká byla, s tim se musí počítat.

Jinak děkuji všem kteří mi poradili jak, kudy, co a odkud vést k zesilovači. /Jen počkejte až mi těch 5m nebude stačit. :) /

tak radši Jiříku kup i toho napájecího 6 m at máš jistotu a my všechny zuby ;)...ale toho signálovýho pokud to budeš tahat tou stranou u spolujezdce budeš 6m potřebovat nezapomeň

Pozdě. :) Ale signalu mám 6m. :palec2: . A z tvé bočnice sem udělal mini bočnici, zatim teda jen na krabicovym papíru. Jen nechápu jak tam ta bočnice pak drží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...